Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy jó ideje már meg ismertem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó ideje már meg ismertem egy lányt és én úgy érzem, hogy bele szerelmesedtem csak én ezt nem merem neki elmondani. Mert ő is félénk. Valak segít?

Figyelt kérdés
Milyen jeleji vannak hogy ha szerelmes az ember és hogy tudom meg tudni hogy én tetszem e neki és hogy ő szerelmes e belém. valki segít??

#Vanii
2018. febr. 21. 14:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Ismerős tavaly én is így voltam csak nálam a helyzet gáz is volt mert az a lány tetszett meg aki szerelmes volt belém 2-szer is én meg a haverjaim kitaláltuk azt hogy menjek oda hozzá és mondjam neki felelsz és merszeztünk megkel ölelnem megöleltem és nem bírtam tovább elmondtam neki hogy tetszik hidd el nincs abba semmi szégyelni való ha valaki szerelmes

UI:Ha szerelmes az ember csak arra a személyre gondol vissza nézed amiket írogatok ha írogatok ,és lehetőleg mindig csak vele próbálsz lenni ha van időd

Remélem segítettem :)

2018. febr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!