Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Régota tetszik egy fiú. De...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régota tetszik egy fiú. De nem merem neki elmondani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régóta tetszik egy fiú aki annyi idős mint én.Nagyon tetszik.De ezt csak a legjobb barátnőm tudja.Viszont a fiú ha találkozunk velük(mert a szüleink jóba vannak)mindig néz.Én ilyenkor minig bevörösödök és általában elmegyek onnan.De nem merem neki elmondani mert félek hogy ő nem így érez. Segítsetek.Mit csináljak?
2018. febr. 4. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg észre vette már. Ha eddig nem lépett akkor ez egy oldali dolog csak.
2018. febr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebből tutira levette, hogy tetszik neked. Ha kölcsönös lenne, lépett volna mar, szóval ideje továbblépni
2018. febr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj vele beszélgetni semleges dolgokról. Lehet, hogy ő is zavarban érzi magát. Ha a szüleitek ismerik egymást akkor biztosan adódik rá alkalom és nem tűnik nyomulásnak. Beszélgetéssel sok minden kiderülhet. Próbálj laza lenni, nincs mit veszteni. Vagy oké vagy nem, de ez biztos
2018. febr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi ili47 😃

De nem tudom mit mondjak neki mert nem nagyon szoktam odamenni hozzá beszélgetni...

2018. febr. 6. 18:33
 5/5 anonim ***** válasza:
akármit. Ami eszedbe jut. Pl.: ha látsz rajta egy új cuccot akkor dícsérd meg, hogy milyen jól áll (ha szerencséd van akkor tényleg jól áll)
2018. febr. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!