Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha van egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha van egy lány aki tetszik, csak nem merem elmondani neki, hogy ne hagyjon faképnél?

Figyelt kérdés
Szóval.. Van egy lány akit már 4 éve ismerek és mióta megláttam azóta tetszik, csak nem merem neki ezt elmondani.. Odamehetnék hozzá és egyenesen megmondanám, hogy tetszik nekem, csak sajnos csináltam 1-2-szer olyan lányokkal, akik közel álltak hozzám és volt valami köztünk, de aztán fogták magát és lekoptatottak.. Nem szeretném, ha ugyanez történne megint, ezért kérdem mit tegyek? A lánnyal csomó közös élményünk volt már, köztük jó, rossz, és 1-2 kissé romantikus. A csaj néhány hónappal idősebb nálam.. Ez talán baj lehet?
2018. febr. 16. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem gond ha idősebb nálad, az a pár hónap szinte semmi.

Ne úgy állíts hozzá, hogy "szia, járunk?", mert így persze, hogy nem fog komolyan venni és faképnél hagy.

Szövegedből azt veszem le, hogy szoktatok azért néha beszélni, szóval ajánlom, hogyha beszéltek pl facen, hozz fel egy találkozót. Ha nemet mond rá egyszer valami oknál fogva, ne állj meg, próbálj másodszorra is. Ha akkor is elutasít, akkor meg egye meg a fene.

2018. febr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Próbáld apró(bb) lépésekben! Menj oda, beszélgess vele sokat! Ismerd meg a lehető legjobban, lepd meg apró figyelmességekkel. Ez lehet csoki, valami ékszer. Amit kedvel. Sok sikert!
2018. febr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! #1 az a baj, hogy olyan helyen lakunk (falu) ahol nem lehet elmenni sehova sem sajnos.. #2 nagyjából teljesen ismerem.. Azon én is gondolkodtam, hogy meglephetném, de várok vele egy kicsit, mert megyek majd külföldre és mivel imádja az édességet ezért hozok neki..
2018. márc. 17. 21:20
 4/4 A kérdező kommentje:
És soha nem álltam még úgy lány elé, hogy "Szia! Járunk?".. Az nem az én stílusom
2018. márc. 17. 21:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!