Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért csinálja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik (tudja) és van olyan amikor direkt kerül (pl. Küldött egy jelet arra, hogy tetszem neki) máskor meg direkt a közelembe van.Miért csinálja ezt?

2018. márc. 14. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek az úgynevezett "kevert jelek", tehát hogy egyszer úgy tűnik, tetszel neki, egyszer úgy, hogy nem.

És ez köztudottan jó jel.

Vagy direkt akar vele összezavarni, vagy ő sem tudja mit csinál, ha a közeledben van.

Mi volt az a jel?

Lehet hogy abból egyszerűbb lenne megállapítani.


16l

2018. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pl. Angol órán ott volt a barátnője és mindketten nagyon jók angolból, mégis mindig engem kérdezett a szavakból
2018. márc. 14. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztm a lany ossze van zavarodva, nem tudja mit akar.

Altalanossagban en is ilyen vagyok es kezelni sem tudom de attol nekem tetszik a srac szoval az nem valtozott csak osszezavartak/ osszezavartam magam

Remelem tudtam segiteni

2018. márc. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem semmit nem akar. hat kerdezett valamot nem azt jelenti h be teheted.
2018. márc. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!