Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem, hogy is van ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, hogy is van ez pontosan?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy egy fiú rendes, odaadó, őszinte, megértő, stb. egy lánnyal akkor a lány miért szúrja hátba, hazudik neki és össze-vissza keveri a balhét? Majd a fiút hibáztatja hogy nem szerette igazán és, hogy ő a rossz ember mert nem hisz ezek után neki. Nem tudok kiigazodni rajta. :/

Ja persze elején ő volt a kis ártatlan bárány meg a megtestesült kedvesség.


2018. márc. 13. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szimplán csak szerencsétlen volt a párosítás, a normális srác véletlenül bekapott egy kis fruskát. Sajnos van ez így :(
2018. márc. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :D

Igazából különösebben nem hatott meg a dolog mert nem volt akkora hű de nagy szerelem de azért rosszul esett de mindegy is gyorsan túl tettem magam rajta:D Most már csak nevetek rajta:DD

2018. márc. 13. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ez már csak így megy. Majd idővel (remélhetőleg) felnősz, és leszállnak a golyóid, aztán elkezdesz értelmes is lenni az odaadás, őszinteség, megértés, rendesség, stb. mellett. Ésszel élsz, ember, nem kedvességgel. A szerelem ne vakítson el. De majd megtanulod pár csalódás után, és onnantól komolyabban fogod venni, amit itt leírtam. :)
2018. márc. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat értékelem a tanácsaitokat :)
2018. márc. 13. 21:26

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!