Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mit jelent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Van egy lány, egy évvel alattam jár, és most két hétig hiányzott, ma jött újra, és mindig megint belémboxolt(ezt nagyon gyakran szokta csinálni) , és rögtön a nap elején mondta, hogy milyen jó lett a hajam( mert fodrásznál voltam).

Meg az egyik belémboxolásnál mintha azt mondta volna, hogy hiányoztam neki(mert ugye két hétig nem volt), DE AGYON KÖNNYEN LEHET, hogy csak belehallottam. Az egyiknél viszont biztos mondta, hogy nyugi, szeretetből csinálom.


és egyszer egy szakkör előtt, amire közösen járunk, lyukas óránk volt mindkettőnknek, én a barátaimmal kint fociztam az udvaron, ő is kijött, és egy ponton odaállt mögém és elkezdett ilyen kicsit nyögdécselős hangokat kiadni(és mintha rúgózott volna mögöttem), én meg el is kezdtem viccelődni, hogy ha fordítva csináltuk volna ezt, az sokkal furább lett volna, ő meg csak: hát az biztos.


2018. márc. 12. 18:46
 1/1 anonim ***** válasza:
azt jelenti hogy bejössz neki
2018. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!