Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Johnnyorlandofeleseg kérdése:

Mit csináljak ha tetszik egy helyes fiú de én csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Tetszik nagyon egy fiú a suliból de sok embertől megkaptam hogy csúnya vagyok és nincs semmi önbizalmam és tudom hogy szerinte is csúnya vagyok:(

2018. márc. 11. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs ronda nő, csak kevés pia!

Viccet félretéve, a külső nem minden, ha a pubertást éred és tele van ragyával (már bocsánat) az arcod akkor ne izgulj, egy-két év maximum és elmúlik. Amúgy meg lánynak nem szabad mondani, hogy csúnya/ronda, ha ezt mondta neked, akkor felejtsd el, megsem érdemelne! Nyugalom és kitartás, felejtsd őt el és hidd el, lesz valaki aki vonzódni fog irántad!!!

17/f

2018. márc. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mutass képet privátban, megmondjuk csúnya vagy-e
2018. márc. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jajj, dehogy vagy csúnya.Ha bőröddel van problémád akkor mosd meg minden nap hideg vízzel, használj hidratáló krémet stb, én is azt teszem. Az is lehet hogy nem a legelőnyösebb a frizurád. Egyébként ha ezek a tipik pláza cicáktól kapod a megjegyzést akkor sz@rd le őket ők mindenkit csúnyának látnak, akik nem olyanok mint ők. Ha meg fiúk mondják ezt akkor se vedd komolyan, rám is mondták hogy csúnya vagyok, de nem azért mert tényleg az vagyok, csak a fiúk idiótán fejezik ki magukat, ha érted mire gondolok :D Ha akarsz küldhetsz képet privátban, talán tudok segíteni, de kép nélkül is megtudom mondani, hogyha többet mosolyogsz és pozitívabban állsz hozzá a dolgokhoz akkor te is szebbnek fogod látni magadat, hisz az önbizalom igenis szépít :)
2018. márc. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha önbizalmad van, és mosolykgsz, akkor biztos szép vagy.

Én is ezt csináltam, és máris többen felfigyeltek rám:)

Ha gondolod, küldhetsz képet privátban:)16/L

2018. márc. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Na és,ki az a helyes fiúka? Tán csak nem Johnny Orlando?
2018. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat❤

Utolso kommentelo: nem,o csak a celeb "crushom" 😂

2018. márc. 13. 20:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy csúnya. Köcsög emberek már vannak és szerintem az egyik legszemetebb dolog, ha valaki olyanra mondjuk, hogy csúny/ronda akinek eleve önértékelési problémái vannak. Nyugodtan küldhetsz képet, attól még, hogy egy ember azt mondja ugorj a kútba még nem fogod megtenni
2018. márc. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudod az alapokat kicserelni,de valamennyire fel tudod dobni a külsőd.

De van csúnya nő,tök mindegy,hogy mennyi a pia...nem értek ezzel a mondassal egyet,még akkor se ha iszok

2018. júl. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!