Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Komolyan vegyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan vegyem?

Figyelt kérdés
Volt egy srac akivel tavaly nyaron kavartam.. lefekudtunk meg ilyesmik aztan ennek vegeszakadt mert kioffoltam 😏 nos tudni kell,hogy ilyen kicsit szexmanias a pali ugyhogy allando temai koze tartozik a szexualitas.Regebben folegezert se vettem komolyan..aztan mikor kioffoltam kb naponta keresett facen en nem irtam neki vissza volt hogy letiltottam utana sszinten keresett kb egy even keresztül..aztan most a napokban ugydontottem h adok neki egy eselyt..azt mondta h kapcsolatra is gondolt mikor offoltam csomoszor leitta magat miattam meg ilyenek meg nemtudom ugytunik hogy megfogtam valamivel..elvegre ha csak dugast akart akkor nem keresett volna csak engem..hiszen annyi not megkaphatott volna mert eleg jo pali..szoval erdekelbe a velemenyetek hogy egy ilyn sracot komolyan vehetek-e es belevagjak e ebbe az egeszbe❤

2018. márc. 9. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Szard le ,,ez egy bohóc 😅
2018. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De miet ha egy eve probalkozik?😂❤
2018. márc. 9. 14:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem,hogy ez egy kamu kérdés.

Ha nem, akkor szomorú vagyok, mert egy igazi buta pitsa lehetsz...

2018. márc. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1 éve próbál rávenni arra, hogy dugj vele 😂😂😂😂

A kitartása nagy, de egy ökör a srác. 😂 Szerintem hagyd.

2018. márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagy a pi** hatalma, de te se vagy kielégítve ezek szerint 😁
2018. márc. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, kislány! A Srác rajtad kívül minimum 3-4 másik csajnak is fűzi az agyát. Mindössze arról van szó, hogy nehezen viseli, ha őt teszik lapátra, és nem ő lép ki a kapcsolatból.
2018. márc. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De mar lefekudtunk😏😏 es igy is keres es nem nem kamu kerdes
2018. márc. 12. 11:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor orulj neki,valamit tudsz az agyban,vagy nem talalt masik ilyen hulye pin@t
2018. márc. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hol talalna még egy ilyen eszetlen lányt?
2018. márc. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!