Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyem komolyan a talit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chessbase kérdése:

Vegyem komolyan a talit?

Figyelt kérdés
Adott egy lány akinél elmondása szerint alakul vmi vkinél és emiatt csak baráti talit szeretne. Ez már friendzone vagy lehet még esély? Én többet szeretnék. Hogyan viselkedjek a talin? Mi a véleményetek erről?

2017. aug. 25. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha konkrétan megmondta, hogy van valaki, emiatt csak baráti a tali, akkor ez igen nagy friendzone.
2017. aug. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nehogy bele éld magad.. én mindig bele éltem magam hurrá a csajjal találkozok.. a végén meg csak barát vagy számomra.. szóval Ne élde bele magad
2017. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez így van... Ha megmondta, hogy van valaki, akkor abból nem lesz most semmi. Esetleg majd kérdezz rá óvatosan, hogy na mi van azzal a sráccal, hogy alakulnak a dolgaik. Lehet már nincs a képben és szerencséd lesz :)
2017. aug. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze ez egyértelmű, nem is azért kérdezem h beleéljem magam. Csak amíg nem biztos h összejöttek, addig lehet próbálkozni. Nem köntörfalaztam előtte egyből a lényegre tértem és ezt ő is tudja. Amugy meg ha éppen alakul vmi, akkor miért menne el mással bármilyen talira? Vagy ez ilyen női dolog?
2017. aug. 25. 23:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!