Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mitől érzek így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől érzek így?

Figyelt kérdés
Nem értem magam.Volt egy lány aki még tavaly az osztálytásam volt. Jött a tovább tanulás de valahogy egy suliba mentünk de nem lettünk osztálytársak. Ebbe a lányba én nagyon szerelmes voltam (vagyok).Egyszer elmondtam neki hogy szeretem meg többször is a tudtára adtam.De amikor elmondtam neki akkor csak vissza kérdezett hogy tényleg és így kb ennyi.Ez még nyáron volt. Azóta nem tudunk annyit beszélni ritkán találkozunk. Igazából már néha tudom hogy nem akarok tőle semmit. De közbe mégis rajta jár az eszem és gondolkodom hogy milyen jó lenne együtt lenni vele.Szóval akarok is valamit tőle meg nem is és igázából nem értem meg magam.
2018. márc. 8. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:
56%
"Mitől érzek így?" Mert szereted. Mondjuk jobb esély lett volna ha mondjuk ma adsz neki virágot.
2018. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!