Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzek így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek így?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy fiú a suliból, aki nagyon tetszik külsőleg-belsőleg, bár nem különösképpen kedves, vagy udvarias vagy ilyesmi.

És van egy másik srác, akivel itt, gyakorin ismerkedtem meg, és azóta messengeren beszélünk, és úgy látszik, neki nagyon szimpatikus vagyok, és rendszeresen bókol. Tényleg, nagyon kedves, udvarias, igazi gentleman (már amennyire egy tinédzser gentleman lehet).

De nem érzem úgy, hogy "több esélye" lenne, mint annak a fiúnak, akit ismerek személyesen.

És nem értem miért. A sulis fiú néha még bunkó is, bár általában egész jól kijövünk. A másik srác pedig tök aranyos, és nagyon édes dolgokat mond. Valaki tudja miért?:/ Belehabarodtam a sulis srácba, azért?

15L



2018. jan. 31. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, fiatal vagy. Később fogod csak igazán értékelni a gentlemen-eket pár csalódás után. :)
2018. jan. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok.:)
2018. jan. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azét mert a messengeressel még nem találkoztál élőben. Nem érezted az illatát, hallottad a hangját és láttad elmosolyodni :)
2018. jan. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

valahogy mindig mindenkit az vonzz jobban, aki kevésbé "elérhető" (akinek nem inge, az szerencsés)

idővel majd kinőjük, és azok felé kezdünk el hajlani, aki értékel... :)

2018. jan. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!