Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy mikor azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mikor azt gondolom, hogy túl léptem rajta kiderül, hogy még sem?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam és amióta megismertem halálosan bele vagyok zúgva. De ez ugye nem viszonzott. És amikor azt hiszem hogy sikerült túl lépnem rajta, sosem sikerült. Pl most megtudtam, hogy a pasija nem szereti őt megfogdosni (XD, van ott tesztoszteron) És ez miatt megint "Visszaestem". De közben tudom, hogy semmi esélyem így sem, úgy sem nála. Igazából nem tudom mit tegyek mert már nagyon szeretnék végre túl lépni rajta de nem megy. Ismerkedni más lányokkal meg most nem megy (több okból is, nem részletezem). Mit tegyek? Eddig azt hittem, hogy boldogok és örültem ennek, hogy a Petra boldog a pasijával, de most kiderült nem is annyira és annyira rossz és nem tudom mit tegyek.
2018. márc. 8. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Több okból is? Dehogy... Az a te bajod, hogy nem akarod elengedni, nem akarsz túltenni rajta. Pedig ez lenne a jó választás. Fogd meg magad, állj fel és keress mást.
2018. márc. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!