Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez jó jel a lelkemhez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó jel a lelkemhez?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki jószívű, kedves, aranyos. A lényeg az, hogy eddig. Nemtudtam meghatódni, most viszont, valami megváltozott, én azthiszem nagyon kedvelem, pedig csak csütörtök óta ismerem. És igen, meghallgattam egy zenét. És meghatódtam, olyat éreztem, mint még soha. Szóval nagyon jó érzés. 16 éves vagyok.
2018. márc. 5. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2018. márc. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az, hogy az jó e, hogy megtudtam hatódni. Ez elött, én egyáltalán nemtudtam, nem éreztem semmit. És mert egyedül, magányosan voltam.
2018. márc. 5. 17:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden embernek vannak érzései, van aki hamar elérzékenyül, meghatódik míg mások egy mosollyal elintézik. Nincs olyan, hogy jó vagy rossz. Nyilván bejön a lány és fellángolás ezt hozza ki belőled.
2018. márc. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mármost a lány csinálta a zenét, vagy meghallgattál egy random megható számot és szerelmes lettél?
2018. márc. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyik se, csak meghatódtam. És szerelemnek ezt még nem mondhatom, de hamarosan szerintem az lessz.
2018. márc. 5. 20:07
 6/7 anonim ***** válasza:
De te mit értesz az alatt, hogy meghatódtál? Ennyi idő után nyilván ez fellángolás/tetszés de átalakulhat.
2018. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nemtudom pontosan, mert ilyenkor én mindenkinek segíteni akarok, érzékenyebb vagyok, és nyitottabb.
2018. márc. 5. 21:39

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!