Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy felkeltsem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy felkeltsem az érdeklődését valahogy?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, aki nagyon tetszik nekem. Pontosan nem tudom, hogy milyen csajok jönnek be neki, de szeretnék tetszeni neki…

Mik a tippjeitek, mit csináljak?

Akár cselekvés, akár öltözködés… Bármi. Csak mit tegyek szerintetek?

17/L



tegnapelőtt 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Öltözet valami extra szexi 👌
tegnapelőtt 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg odamész hozzá és kommunikálod felé, hogy nem közömbös számodra
tegnapelőtt 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell feltétlen egyből jelezni, hogy bejön neked. Lehet egy kicsit játszani is. Kérsz tőle valamit (matekházit, füzetet kölcsön, segítséget valamiben, akár ötletet, vagy valami hasonlót (C-s töltőt már ne... :) ) - te biztos jobban tudod ezt), aztán cserébe megkínálhatod azzal a valamivel, amit akkor épp te ropogtatsz (biztos sejted, mit szeret, hiszen osztálytársként látod, hogy miket nassol). Aztán majd látod, hogy mit reagál.
tegnapelőtt 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és közben esetleg lehet valami finom, nem túl hivalkodó illatod. Az azért jó, mert nem olyan, mint a ruha, hogy messziről látszik, hogy "ez a csaj akar valamit". ;)
tegnapelőtt 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szopd le matekórán.
tegnap 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!