Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy csokoljam meg? ( tobbi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csokoljam meg? ( tobbi lent )

Figyelt kérdés

Ugy gondolom, hogy baratnommel eljutottunk az elso csokhoz. Mar lassan 5 honapja jarunk, szeretjuk egymast. Nagyon. Keddenkent tudunk tobbet egyutt lenni kettesben. Ma is kedd volt, igy ma is talalkoztunk. Kisebb beszelgetes utan osszebujtunk,ez lehet furcsanak tunik de szoktuk "harapdalni egymast". Szoval hat megharaptam ( persze gyengeden) A nyakat.


Kesobb igy magahoz olelt es megpuszilt... arcomon majd homlokomon is. En nem mertem megcsokolni bar nem lett volna tokeltes alkalom. Egesz nap rosszul ereztem magam. Azt tervezem hogy 1 het mulva kedden megcsokolom.


A problema az hogy fogalmam sincs hogy csinaljam. Azt tudom hogy igyak sokat, vagy ragozzak... De tobbet semmit. Hogy csinaljam pontosan ?? Azt mondjak majd megy magamtol... De hogy kozelitsek mit csinaljak? En elsonek konnyed szelid csokra gondolnek. ( Bar o lehet bevadul:) ) Kerlek segitsetek! Tenyleg megfogadom a jo tanacsokat! Nagyon varom a valaszokat! Ha valaki akar privatot is irhat. Elore is koszonok mindent! :) Ja es aki kivancsi majd irok fejlemenyeket is ;)



tegnap 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ha hasonló szituáció alakul ki, akkor simán megpróbálkohatsz csókkal.

Nekem az első csók úgy történt (lány vagyok), hogy kettseben voltunk, először csak elkezdett puszikat adni, nyakamra, arcomra, a szájamhoz közeledve, és utána szájrapuszi volt. Ebből ment tovább a "rendes" csókig.


Szerintem valami ilyesmi konstrukció nem rossz, de tényleg, ahogy a helyzet hozza. Szerintem ideális, ha az első egy nyugis helyen történik, ahol nem kell attól tartanotok, hogy megzavarnak.


Próbálj meg nem rástresszelni, és hajrá. Aztán majd mesélj

19/L

tegnap 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

A folyadékbevitel (nyilván nem alkoholra gondoltál, mint bátorító :)) és a rágó oké. Én ölelés közbeni finom, gyengéd puszikkal indítanék. Szép lassan el lehet jutni az arcától ajkai közelébe, ahol picit még jobban lelassíthatsz, illetve az eddigi válaszpuszikból is tudhatod, hogy ő is akarja-e.


Ha igen, először gyengéden puszild meg az ajkait. Aztán még egyszer. Viszonozni fogja. Aztán már közösen alakítjátok a ritmust. Egyet ő puszil, egyet te. Picit legyen nedves az ajkatok, amit a saját ajkaidon a nyelveddel egy gyors mozdulattal, két puszi közt simán meg tudsz oldani.


Aztán puszild meg az enyhén nedves ajkakkal is, de már úgy, hogy picit kinyitod a szád, és valamelyik ajkát, akár a felsőt, akár az alsót a két ajkad közé veszed és finoman végigsimítod (ehhez kell a nedvesítés, hogy ne tapadjatok, hanem csússzatok egymáson). Aztán a másik ajkát is. Egyszer az alsót, egyszer a felsőt. Aztán ahogy jólesik. Picit nedvesíthetsz közben, ha kell.


Aztán ha már ebbe is kellően belejöttetek, mehetsz tovább, ráfordulhatsz úgy, hogy az ajkaitok teljesen fedésben legyenek, és így is simogathatjátok egymást. Nem kell átdugni a nyelved, főleg nem a tarkójáig, mert nem biztos, hogy szeretni fogja elsőre, hogy ott jár benne egy idegen testrész tövig. Csak simogassátok egymás nedves ajkait, picit viszont a nyelved is bevetheted, de csak kívülről és csak ritkán. Igazából ha tetszik neki, úgyis viszonozni fogja. Ha nem, akkor ne erőltesd.


Ja, és hagyd őt is érvényesülni. Ne mindig te csinálj mindent. Ha ő tétlen marad, de nem húzódik el, akkor valószínűleg rád vár. Ha elhúzódik, akkor egyelőre ennyi volt. Amikor vége, adhatsz még neki egy-két finom kis puszit az ajkai környékére, egy olyan levezető finomat. Gyönyörködj a csillogó szemeiben, és öleld át, hogy jól érezze magát a karjaidban.

tegnap 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

azta! hihetetlen gyorsak voltatok!

Azert felkeszules kell valami?

nagyon koszonom mindkettotokek!

tegnap 22:23
 4/9 A kérdező kommentje:

#1 Hany evesen volt az elso? persze hogy meselni fogok.


#2 neked hogy tortent? folyadekbevitelnel nitroglicerinre gondoltam;D

tegnap 22:30
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
#2 vagyok. Nekem kb. így történt, ahogy leírtam. Nitróval kicsit tüzesek lesznek azok a csókok. ;) :)
tegnap 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#1 hogy fogadtad a szajrapuszit? te csokoltad meg? pontosan hogyan? hogy reagaltal? megprobalok nem izgulni... attol felek hogy megijedek es mindent elrontok
tegnap 22:36
 7/9 A kérdező kommentje:
2 koszi a valaszt! van kedved kicsit beszelgetni priviben ?
tegnap 22:40
 8/9 A kérdező kommentje:
amugy nagyon jol leirtad. kicsit felenk vagyok az a baj... de talan sikerulhet. a puszit ertem, de az ajkasat mar nem annyira
tegnap 22:42
 9/9 anonim válasza:
Érintsd a szád a szájához és mozgasd
tegnap 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!