Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan csókoljam meg először...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókoljam meg először a lányt?

Figyelt kérdés

Én 18f, ő 16l. Kedden elhívtam moziba, utána meg egy kávéra és meghívtam és nagyon sokmindenről beszélgettünk, majd visszakísértem koliba. Ott is beszélgettünk, majd búcsúzáskor ölelkeztünk és homlokra adtam neki egy puszit. (Nagyon jól érezte magát ő is, és neki is ez volt az első randija, már ha annak számít)

Szerdától máig kb minden nap találkoztunk, öleléssel kezdtünk és azzal is zártunk, a puszi viszont elmaradt, de tény hogy nem a suli udvarán kell nyalakodni (mint egyesek). Viszont nagyon örülnék ha legalább egy szájrapuszira rá tudnánk állni, de nem tudom hogy kellene ezt először. Azt a franciás izét elengedtem, nekem fix sok, és főleg ha neki is az első szerintem elég egy normálissal kezdeni.

Szóval tippek kellenének, pl hol, hogyan, vagy akár spontán. (Kolis tehát a hétvége kilőve)


2023. febr. 24. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Legyen meg a pillanat, azt úgyis érezni fogod. Legyél kicsit benne a személyes terében (pl. ölelés után hagyd a kezedet a derekán), ha nem hátrál, nem látod rajta, hogy kellemetlen számára, csak akkor próbálkozz.

A nyelvest semmiképpen se elsőre lődd el, legyen csak egy egyszerű szájrapuszi. Ha látod rajta, hogy vevő a dologra, lehet majd cifrázni. Az első úgyis kicsit suta és fura lesz, de majd alakul.

Arcára, homlokára megpróbálhatsz adni előtte puszikat, mondjuk randi közben, hogy kicsit oldódjatok intimitás terén.

Ha bármi nonverbális jelét látod annak, hogy kellemetlen számára a közelséged vagy még nem áll készen, ne próbálkozz, mert egy életre elvágod magad. Van, aki kifejezetten lassan szeret haladni.

Sok sikert!

2023. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es szépen összefoglalta
2023. febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jövőhéten lesz a szülinapja, lehet megint elhívom valahova és akkor ott talán
2023. febr. 24. 20:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: ezek alapján amiket leírtam már nevezhetem a barátnőmnek, vagy ez megbeszéléssel indul?
2023. febr. 24. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát vagy megkérdezed, hogy enged-e egy csókot, vagy pedig szépen lassan közelítesz felé. Ezt úgy értem, hogy szemben álltok egymással 4 kéz fogással egymás szemébe nézve, majd szépen lassan közelítesz felé, és várod a reakciót. De én inkább a megkérdezést ajánlom, az a biztosabb.
2023. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sikerült amúgy :)
2023. márc. 4. 13:20
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Na király, sok sikert a továbbiakban is! 😉
2023. márc. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!