Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Szeretném ki kérni a véleményeteket. Egy online játékon keresztül megismerkedtem egy lánnyal. Lassan minden nap beszélünk Discordon, ha csak ketten vagyunk elég személyes témákról is. Nagyon aranyos, a humora pont olyan mint az enyém és még ráadásul kinézetre is bejön. Mondta hogy elég jó barátok lettünk, de szerintem tudja hogy én ettől több érzelmet táplálok iránta. Én Magyarországon élek egy kisvárosban, ő pedig Lengyelországban. Olyan érzésim vannak, hogy hiányzik nekem pedig még nem is találkoztunk (nem is fogunk szerintem). Megmondjam neki, hogy szerelmes lettem? Nem akarom megszakítani vele a kapcsolatot sem. :(

2018. márc. 2. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök butaság most neki ezt leírni, hisz úgyse tudtok mit csinálni hogy találkozatok is
2018. márc. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy netes jatekban megismert csajrol beszelsz ,akivel valoszinu,hogy nem is fogtok talalkozni...inkabb valahogy elkene felejteni,vagy nemtudom, de en abban sem vagyok biztos ,hogy komolyan szerelmes vagy bele,lehet ,hogy csak kedveled ,es mivel nem nagyon beszelsz mas lanyokkal ezt az erzest szerelemnek gondolod.

Eleg nehez valakibe ugy oszinten beleszeretni,hogy nem is talalkoztatok ,es pontosan tudod ,hogy komoly kapcsolat nem lehet belole

2018. márc. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es lehet hogy igazad van. Igaz hogy nem vagyok egy nagy dumás és a lányok körében sem vagyok népszerű. Más mint a többi, mintha én lennék az ellenkező nemből
2018. márc. 2. 22:53
 4/4 anonim ***** válasza:
polak wegir dwa bratanki:D
2018. márc. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!