Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha már nem akar velem lenni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem akar velem lenni, miért nem mondja meg nekem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel már pár hónapja ismerjük egymást. Az eléjen jól megvoltunk, minden nap órákat beszéltünk telefonon és heti 1-2x találkoztunk is. Mindig azt mondta hogy mennyire szeret és nagyon fontos vagyok neki... azonban február eleje óta teljesen megváltozott. Alig beszélünk, de ha én nem írok neki egész nap estefele rámír meg minden, de ha felhozom hogy találkozzunk azt mondja hogy "túl elfoglalt", ami persze tudom hogy nem igaz... és ha mondom neki hogy jobb lesz ha hagyjuk egymást mindig mondogatja nekem hogy de fontos vagyok neki és nem akar elveszíteni....

Mit csináljak most mert már kezd elegem lenni belole?

17/l


2018. febr. 28. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Drágàm......mert dugni akarmég egy darabig.ennyire egyszerű.Ezt tenném én is
2018. febr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még nem feküdtünk le, mivel nem engedtem meg neki
2018. febr. 28. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!