Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha van egy lány barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy lány barátom akivel elég jóban vagyunk, kicsit túl jóban, ha megkérdezem mit érez, miért mondja mindig azt hogy nem akar válaszolni?

Figyelt kérdés
Már ez megy egy éve kb én már 2szer bevallottam hogy akarok tőle valamit és visszautasít... viszont ha megkérdezem hogy ő valójában mit érez nem akar válaszolni... nem tudok vele beszélni, nem tudok döntésre jutni, nem tudok továbblépni kb megköti a kezem.. de elengedni sem tudom szóval nem tudom mit kellene tennem.. megse akarja beszélni a dolgokat merthogy fél

2015. dec. 8. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert nem akar megbántani azzal, hogy közli: nem járna veled. Fél, hogy ha ezt elmondaná, nem barátkoznál vele tovább.
2015. dec. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!