Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit akar tőlem? Én 14 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? Én 14 éves lány vagyok ő 13 éves fiú.

Figyelt kérdés
Van egy srác az évfolyamból akivel sokat beszélünk kisebb hülyeségekről. Pedig állandóan megaláz mások előtt, hogy nekem milyen ruháim vannak (olyanok, mint másoké, semmi több) milyen a hajam stb. Közben paskolgatja a seggemet nyilvános helyeken pedig kértem rá, hogy ne tegye, mégis jön és elkezdi fogdosni a fenekemet. Pedig nyáron nagyon maga alatt volt én pedig a lelki támasza voltam, nyugtatgattam őt. Szerintetek mit akar tőlem? Egyszer ilyen, egyszer olyan velem.

2015. okt. 25. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
egyszerűen fiatal. Nem tudja hogyan tudassa veled,h szeret. Jellemzően piszkál mások előtt mert fél hogy a többiek kigúnyolnák, h szeret. :D
2015. okt. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Biztos nem szeret, mert más lányokkal is ezt csinálja.
2015. okt. 25. 16:52
 3/9 anonim válasza:
Kretén a srác menősködik a haverjai előtt hogy alázhat egy csajt h fogdossa bármikor bárki előtt ,ti kislányok meg élvezitek is ..Én is mikor 13 -14 éves voltam próbálkoztak a kismenő fiúcskák de kaptak egy józanitó pofont rájöttek hogy nem szabad ..:) Mond meg neki szerintem hogy hagyjon békén mert csak alázz a srác nem érez semmit irántad nem is fog
2015. okt. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki, hogy hagyja abba de őt ez nem érdekli. Igazából nem lenne baj, ha nem érezne irántam semmit mert az érzései nem lennének kölcsönösek. Egy ideig tényleg jó érzés volt hogy ilyeneket csinál mert így a középpontba kerültem de már zavar, hogy ezerszeri kérés után se áll le. Az őszi szünet előtt is ilyeneket mondott, hogy vigyázz mrrt jól megb...lak majd megint rácsapott a fenekemre az udvar közepén. :(
2015. okt. 25. 17:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Istenem... Állj a sarkadra! Menj oda ahhoz a gyokerhez ez nyugodtan vágd pofán... Majd megtanulja, hogy ne szarozzon a lányokkal. En nem vagyok lány, de ha ilyenek megtörténnek feletek, akkor nyugodtan vágd pofán! En ha lány lennék és valaki ezt csinálna ugy arcon csapnam, hogy a fal adja a 4.et is. :) Nem vagyok verekedős típus, sohasem verekedtem de ezt ne hagyd, en se hagynám :) 14/F
2015. okt. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, ez lesz. :D
2015. okt. 25. 21:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó előtti válaszát adom! Ha folytatja akkor visszakézből egy istenes taslit neki MINDENKI ELŐTT, hidd el, neki sokkal megalázóbb lesz, hogy egy lány "megverte". :) Hajrá! 14/F
2015. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen helyzetem volt,bár én elég harcias vagyok,szóval ahányszor rácsapott a seggemre kapott egy nagy pofont.Próbáld ki! Nekem bevált. :D Sok sikert!
2015. dec. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,én se szoktam amúgy verekedni,csak kiállok magamért ha kell(vagy a gyengébbekért(ha szüksége van rá)).
2015. dec. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!