Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért állít falakat? Reménytelen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állít falakat? Reménytelen?

Figyelt kérdés

Segítsetek! ❤


Egy táborban ismertem meg azt a bizonyos fiút, akibe nagyon beleszerettem. Egykorúak vagyunk, és elég hasonló az erdeklődési körünk is, ezek a “kis lelki dolgaink”. Régebben volt egy olyan érzésem, hogy én is tetszem neki, végig szemeztünk, bár ezt általában én kezdeményeztem. Az utóbbi időben viszont nagyon úgy érzem, mintha elhatárolódna tőlem, falakat állítana, és kínosnak érezné, ha velem kell beszélgetnie, főleg, ha a fiúbarátaival van. Sosem szokott rámírni, és nagyon ritkán is találkozunk.

Nem tudom, hogy én rontottam-e el valamit, esetleg nyomulósnak tart, ezért viselkedik így velem, hogy lekoptasson?


Kérlek szóljatok hozzá, és mondjátok el, hogy mit szűrtetek le ebből, nagyon sokat segítene a tépelődésemen. Köszönöm! :)


15/L



2018. febr. 27. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján lehet szégyellős, lehet, hogy a barátai cukkolják veled. Egy táborban mindig kicsit másképp, szabadabban viselkedik az ember, mint a megszokott környezetében, ami elvár tőle egy bizonyos jól megszokott viselkedést. Ennek is betudható, ha zárkozóttabb. Meg hiszem, hogy le akarna koptatni, sőt! Próbálkozok nála tovább, esetleg légy egy kicsit egyértelműbb vele. Minden jót!
2018. febr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, azt akartam írni, hogy NEM hiszem, nem azt, hogy MEG hiszem!!
2018. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az
2018. febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Azért állít falakat, hogy a migránsok ne tudjanak bejutni az országba. Nem hagyja, hogy Soros György nevessen a végén!
2018. febr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#1 Nagyon szépen köszönöm! Őszintén szólva kicsit félek, örök hibám a dolgok túlgondolása, és meg is érteném, ha baja lenne velem, olyan idiótán viselkedek néha a közelében.
2018. febr. 27. 21:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2018. febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#4 Mekkora egy hazafi! +1 ok, hogy szeressem :D
2018. febr. 27. 21:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő Donald Trump.
2018. febr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 Kezdjek félni? :D
2018. febr. 28. 15:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!