Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék ilyen esetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ilyen esetben?

Figyelt kérdés

van egy lány akivel nagyon jóban vagyunk, elképesztően szeretem,szerintem nem is sejti mennyire. 2 napja sikerült jól berúgnom itthon és olyanokat mondtam neki amiket nem kellett volna, hogy sokszor nem látom hogy annyira akarná

az egészet és lehet hagynom kéne a francba stb. utána 24óráig nem válaszolt, utána pedig egy-egy szóban válaszolt csak,szó szerint. bocsánatot kértem, leírtam hogy nagyon fontos és nem akarom ezt, de nagyon mérges.

mit tegyek szerintetek? valakinek bármi ötlet, hogy mit írjak? élőben odamegyek persze, csak mostanában nem fogom látni valószínűleg. főként lányok véleménye érdekelne, 20/f és 19/l



2018. febr. 25. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szóval mérges rád azért mert te kezded unni azt, hogy ő gyakorlatilag játszadozik veled és nem haladtok 1-ről a 2-re. Szerintem hagyd
2018. febr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sokszor probálkoznod kell hogy megbocsásson legyél kitarto ne add fel.Töbször is mo d hogy megbántad hogy szereted es hogy nem akarod elvesziteni talalkozz vele es beszélgessetek simogasd meg az arcát legyél romantikus esetleg vegyel neki csokit vagy egy szál ròzsát küldj neki szerelmes cuki üzeneteket.Kitartást.ne add fel!
2018. febr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!