Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom hogy szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
2018. febr. 11. 08:50
 1/6 bit123bit ***** válasza:
Mindig arra a személyre gondolsz.. Vagy mindig a szerelem érzésére gondolsz..
2018. febr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az leszel, nem itt fogsz kérdezősködni az érzésről, hanem egészen pontosan tudni fogod, hogy igen, szerelmes vagy.
2018. febr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek a másodikkal. Ha szerelmes vagy, ezt nem fogod megkérdezni, érezni fogod a különbséget a szerelem és fellángolás között.
2018. febr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is tudom, csak már teljesen tanácstalan vagyok. Egy éve folyamatosan két érzés között vergődök és nem tudom eldönteni hogy most mi van. Barát vagy több? Néha úgy érzem, hogy ő "kell" nekem, szeretnék vele lenni, máskor meg kerülni szeretném őt, ha más lánnyal beszél féltékeny vagyok. Nem értem a saját érzéseimet...
2018. febr. 11. 17:59
 5/6 anonim válasza:

Amit le írtál az alapján szerintem igen is szerelmes vagy!

Pl: ha haza érsz az az első gondolatom hogy rá keress például Facebookon

-sokat kérdezősködsz utána

-tobbszor is eszedbe jut egy nap

-nehezebben megy a figyelés egy úgy általában

-gyakrabban sírsz ,könnyebben érzékenyulsz mint máskor stb stb...

16/L

2018. febr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Gondolatod* bocsi
2018. febr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!