Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha régen szerelmés volt belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha régen szerelmés volt belém még lehet most is fél év után?

Figyelt kérdés
Elég bonyolult dolog.. Lány mással van, viszont akivel együtt van ő tett minket még 1 éve úgy tönkre.. Lánnyal szerelmesek voltunk, de inkább én. Lényeg viszont hogy látom hogy annyira nem boldog vele és neki mindig az volt a heppje hogy ha nem foglalkozok vele, besértődik. Kb. 5 hónapja nem beszéltünk, ha beszéltünk is összevesztünk. Viszont Decemberbe volt a születésnapja, és felköszöntöttem, de viszont nem köszöntötte meg. Kiraktam egy ilyen "beteljesületlen szerelem" képet instagramra viszont az likeolta.. tudom, tudom nem nagy szám, de hátha van jelentősége. El kéne felejtenem, de fél év el telt és még mindig érzem hogy szeretem, barátaim már betegesnek tartanak.. Ha ezt én érzem, esetleg érezheti ezt ő?

#szerelem #tinikor ##elsoszerelem
2018. febr. 6. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Első szerelem az életedben.


Akkor a rossz hír, hogy mindig emlékezni fogsz rá. De az már csak rajtad múlik, hogy maga az érzés rövidebb vagy hosszabb. Dönts. Felszabadult akarsz lenni, és újra szerelembe esni, akkor lépj tovább végre.


Vagy kergetni akarsz egy olyat, akivel lehet soha többet nem leszel viszonzott szerelmi viszonyban, kétséges, hogy bármikor is esélyed adódik rá, amíg őt kergeted ki tudja kiről vagy miről kell lemondanod! :)


Van oka, hogy ő mással van és nem is beszél veled. Szereted, ez így rendben van, de ha tényleg szereted, akkor nézd az ő érzéseit és boldogságát, ne zaklasd, amíg megvan a barátja.


Lépj tovább haver, hidd el sok lány van még rajta kívül, akiért te is, de az adott lány is összetenné a két kezét érted. Tipp: ne tegyél ki ilyen képeket, gyengeségre utal, megingásra, ha már ennyire üzenni szeretnél neki közvetett módon, akkor inkább zenét tegyél ki, amit hallgattatok vagy valami, érted.


Legjobbakat!

2018. febr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Soha nem zaklattam, nem is fogok soha egy lányt.

Csak ez nem tetszett a válaszodban, de ezt persze te nem tudhattad!


Nagyon szépen köszönöm, ez elgondolkoztatott. De ez korán se ilyen egyszerű, mert igazából néha úgy vagyok hogy "áhh sikerült elfelejtenem" aztán néha "miért van mellette, miért nem mellettem?" és ez hónaponként változik. Igazából már nem nagyon fáj, mint régen szerencsére, régen depresszióba voltam miatta, most csak egy ilyen kisebb fájdalom ami van és az ellen nem tudom mit kéne tenni.

2018. febr. 8. 21:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem is úgy értettem a zaklatást, ahogy te értetted. :)


Na próbáld meg nyaggatni ezzel, talán majd ha egyszer szakítanak, akkor majd egy adott idő elteltével megkörnyékezheted. Már ha, akkor még szeretnél tőle valamit.


Fel a fejjel! Mit csinálj, hogy elfelejtsd? Nem tetszik senki egy picit sem? Én is úgy voltam nagyon sokáig, hogy csak ő van a fejemben, csak az emlékek, csak az hogy velem mennyivel jobban járt volna. Egyik reggel úgy keltem fel, hogy jééé, nem vele indult a reggelem, nem álmodtam vele és nem is ő volt az első gondolatom. Ehhez idő kell.


Ha tetszik valaki kicsit is (RAJTA KÍVÜL), akkor az egy jó út, hogy elfelejtsd a mostani érzéseidet. Főleg, ha úgy alakul. Nem azt mondom keress búfelejtőnek valakit, hanem azt, hogy ismerkedj, hátha akad köztük olyan, aki elfeledteti ezt veled, de legalábbis az érzést felváltja.

2018. febr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Zaklatást úgy értettem hogy egy kicsit is, akármivel.. Például hogy ha ő nem akar beszélgetni egyáltalán, és akkor én meg azzal zaklatom hogy azért is beszélgessünk.. Vagyis én legalább is én így értem, vagy te másképpen? :O


Van.. De mindig az van hogy benne keressem azt akibe beleszerettem ugyan azokat a tulajdonságokat, hasonlóságokat, és végül inkább hagyom. Próbálom ezt abbahagyni, de ha nem érzem magam mellettük boldogan, akkor értelmetlen.


Ez ellen esetleg valamit tudnék csinálni? Vagy csak rossz helyen ismerkedek?

2018. febr. 11. 21:54
 5/8 anonim ***** válasza:

A probléma, hogy ezt a lányt keresed a többiben. Emberek vagyunk, mindenki más és mindenki egyedi. :) Biztos nem fogsz még egy ugyanolyat találni, ne is keresd. Mindenkinek van rossz és jó tulajdonsága. Valahogy próbálj meg úgy ismerkedni újabb emberekkel, lányokkal, hogy teljesen idegenek, ne hasonlítsd őket senkihez, legyél tárgyilagos!


Hidd el, bőven akad olyan szerintem a környezetedben is, aki fényévekkel lekörözi ezt a lányt, csak még nem fedezted fel! :D


Harcolj, élj, küzdj. Élvezd. Nincs idő bánatra, ezt már megtanultam.

2018. febr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Csak nem tudom hogy ez mi, sors vagy akármi... Viszont az hogy lehet hogy mikor pont elfelejteném őt, akkor mindig meg látom őt élőben?


Nem tudom hogy most így láttam, boldognak láttam és valahogy már érzem hogy sikerült elengednem őt, de még vannak bennem kis érzések. Meg elkezdtem egy másik lányra gondolni, hogy mi lenne ha.. Lehet hogy közel állok már az elengedéshez?


Nagyon jófej vagy hogy segítesz nekem. Látszik hogy mindent tapasztalatból mondasz, és ezért hiszek neked! :D

2018. febr. 17. 21:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Ó, ez egy jó jel, ha már úgy érzed elengedted.


Ehhez idő kell, nem mondtam egy szóval sem, hogy rögtön fog menni. Na meg erő és elfogadás.

Ha bármit szeretnél kérdezni továbbiakban is, vagy esetleges tanácsot kérni (amik nyilván nem törvényszerűek, minden helyzet más), írj bátran a kérdés alá, nézni fogom.

2018. febr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát újra segítséget akarok kérni tőled, nem tudom hogy látod-e amit írok, de írok.

Egy ideig jól ment az elfeledés, tényleg jött egy más lány, tök jó volt egy ideig.

De viszont 1 hónappal ezelőtt megint találkoztam ezzel a bizonyos lánnyal, és nem zavart volna..

Elmondom a szituációt.

Kint voltunk a parkban sokan, hát én hülyéskedtem egy-két barátommal, és megjelent ő, nem volt egyáltalán smink rajta, láttam hogy boldogtalan, fiúja se volt igazán boldog és ezt már akkor láttam. Ezzel nem is lenne a baj, de ahogy megjött a társaságba egyből engem kezdett el nézni, és nem annyira feltűnően, én elsőnek nem is néztem oda, hanem haverom szólt hogy engem néz folyamatosan utána igazából volt egy ilyen egyszer egymásra nézés ami után egyből másra néztünk persze ez lehet véletlen, de aztán 1 hétre rá bolt előtt ez pontosan ugyanúgy megtörtént, ezt elhiszem hogy még véletlen mert minden ember egymásra néz, de a tekintetében ilyen haragot láttam.. Mellékesen tudom hogy bunkónak tűnők de nem köszönök neki és azért nem mert még a születésnapján mikor felköszöntöttem nem köszönte meg, így hát nem igazán akarnék köszönni.


Tudom eléggé zavarosan írtam le ezt.

Eléggé borzalmasan bonyolult lány ő, és pontosan ezért szerettem belé szerintem.

Viszont kiderült hogy nem rég szakítottak, okát is tudom, de az igazából nem fontos.

Azt tervezem amint hazajön Spanyolországból ami kb. szeptemberbe lesz, hogy ráköszönök és ha pozitívan áll ehhez akkor elkezdek újra vele mindent..



De viszont a kérdésem pedig az..

Érdemes lenne ezt erőltetni?

2018. júl. 18. 02:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!