Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit szólnátok a 15l - 24F...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok a 15l - 24F felálláshoz?

Figyelt kérdés

Elsőre lehet furcsának tűnik, de nincs velem baj, lehetett volna idősebb barátnőm, de velük nem éreztem azt, amit kéne. Egy barátnőm volt évekkel ezelőtt, nehezen esek szerelembe, és nem tartom fair dolognak, hogy mást csak hülyítsek. Most viszont úgy érzem megtaláltam a másik felem, sokban hasonlítunk, nagyon szeretek vele lenni. Szülei elfogadtak,ismernek, nincs vele problémájuk, bár a szüleimnek én még nem mondtam el a szituációt.

Ti mit szólnátok?



2018. febr. 9. 12:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem normális az hogy egy felnőtt férfi egy kislánnyal kezd ki. A férfi agyával gond van ha nem képes a saját korosztályában nőt keresni.
2018. febr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem normális.

3 év múlva már talán, esetleg.

De akkor már nyilván más lesz a helyzet.

2018. febr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
Egy életképtelen lúzer vagy.
2018. febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
Egy igazi köcsög vagy
2018. febr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%
sok iligy xdd csináld
2018. febr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
57%

Hagyd el a sok szar befásult embert. Úgy látom tényleg mindenki elfogadja a dolgot, akkor meg mi a baj? Ilyen emberek véleményére ne adj. Én is 15 voltam amikor összejöttem az akkor 26 éves barátommal. Másfél éve együtt boldogságban. Csak az számit ti mit éreztek! Sok boldogságot nektek! :)

Várom az oltógatókat, hogy milyen kis szutyok vagyok a barátom pedig elmebajos. Gyertek!

2018. febr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
Szülőire majd te mész? Szerintem lolicon vagy! 10 éves lánynak hamvasabb ám a bőre! Magyarország cukrosbácsiát ismerhettük meg!
2018. febr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%

Ha a saját lányom lenne, biztos rosszul lennék.

Egyébként meg pont lesz**om. Ha egy felnőtt férfi egy gyerekre izgul, a gyereknek meg bejön ez, hát csinálják. Felőlem 10 éveseket is elkezdhettek összeszedni.

Mint fentebb is látszik, a kislányok kifejezetten büszkék rá, ha 2x-3x idősebb pasik kezelgetik őket.

Ma már ez elfogadott, akár 50 évesen is lehet 14 éves barátnőd, még pár év, és a saját unokádat is megdughatod. Nincs ebben semmi különös.

2018. febr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

+ Ilyen dolgokban nem feltétlenül 16 éves kislányok véleményére kéne adnod, akik a lázadó korszakukban vannak és k**va büszkék rá, hogy 30 éves pasijuk van. :) Bár agyilag te sem lehetsz túl felnőtt, kedves kérdező.

Lehet a kis 16 éves válaszolóval kéne közösen eljárnotok négyes randikra. Két kiskorú, meg az apukáik. Mármint a pasijaik, na, érted. Jól fogtok mutatni együtt a mekdonálcban a játszóházban, meg az állatkertben. :)

2018. febr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
90%
Irigy vagy kedves? A 17 éves kislány voltam.
2018. febr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!