Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok, ha ezek után így keresne meg a srác?

Figyelt kérdés

Néhányszor randiztunk, de nem váltunk el haraggal v ilyesmi, még utána is dumálgattunk hangouts-on napokig, és őt is komolyan érdekelte mi van velem, legtöbbször még ő írt rám. Tuti, hogy nem hagytam hidegen. Azóta ez abbamaradt sajnos, mindketten folytattuk életünket. Egyértelműen sosem koptatott le, csak abbamaradt a beszélgetés, igaz nem is lett volna miért, mert sosem bántottam, nem haragítottam magamra. De én nem tudtam kiverni a fejemből.


Írtam neki egy verset, extra igényesen megszerkesztettem, és egy üzenettel együtt kinyomtattam, és ezeket a postaládájába szeretném dobni. A versben és a levélben nem vallok mélyreható szerelmet (hiszen csak párszor találkoztunk), csak elmondom neki, hogy mi tetszik benne, és hogy akkoriban mindig jobb kedvem lett tőle, és hogy nem tudtam elfelejteni…


/Egyébként én 21, ő 19/


Mi lenne erre a reakciótok?



2018. jan. 29. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon cuki.Lányként, én személy szerint nagyon-nagyon örülnék neki
2018. jan. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocs én srác vagyok.

De ez egy tök jó ötlet szerintem csináld meg.

2018. jan. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ezt hallani. Remélem a többség is így gondolja :)
2018. jan. 29. 16:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos. Főleg, ha a lánynak sem voltál közömbös:)
2018. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, kérdező, ez tényleg aranyos :). Ha a lány törődött veled, és normális, biztos, hogy az ezekből ítélve, akkor nagyon értékelné ezt, kár, hogy kevés ilyen csákó van mint te, pedig a te félékkel lehet a legjobban el lenni, mint barátként. 16/F Írj privátot, ha esetleg szükséged lenne segítségre.
2018. jan. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, ez mi aranyos már:') ha a lány is olyan érzelgős, mint én tuti kijönnek neki a könnyei 😂.
2018. jan. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez fantasztikus! Csináld meg, de ami a legfontosabb: ne felejtsd el tudatni velünk, mi történt, hogyan reagált a lány ^^ 20/l
2018. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Wow! Nem is hittem, hogy ennyire pozitív válaszokat kapok! Ezzel megnöveltétek az önbizalmam ezügyben! Köszönöm szépen!:)
2018. jan. 29. 20:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!