Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megőrülök a szerelemtől....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök a szerelemtől. Tudassam vele, hogy szeretem vagy ne?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a véleményetekre vagyok kíváncsi. Van egy fiú akibe teljesen belehabarodtam, neki tetszettem régen (bár nem mondta ,de nyilvánvaló volt), most én vagyok belezúgva de nem tudom hogy tudathatnám vele, valamint félek ,hogy nem érdekelné már. Néha olyan mintha kicsit haragudna rám, lehet hogy azért mert régebben nem viszonoztam az érzéseit. Mindig rossz kedvűnek látom, (nem tudom az okát) úgy megvigasztalnám de szinte mindig van vele valaki. :( Ti mit tennétek a helyemben? 17/L

2017. nov. 23. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Adhatsz jeleket, de ne vallj szerelmet, ha erre gondoltál.
2017. nov. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
milyen jeleket?
2017. nov. 23. 17:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Legyél közelében mindig, és ha összenézitek, akkor mosolyog rá! Makd kezdmenényezz a beszélgetést! Ha elutasit, akkor hagyd a fenébe!
2017. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha gondolod írj priviben,mesélj mert nekemis van egy hasonló történetem :)
2017. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet azért szomorkodik mert még mindig rád vár, szerintem simán kezdj el vele beszélgetni látni fogod a reakciójából ha még érdekled. Ara semmikép ne várj hogy ő lépjen mert én ilyen helyzetbe, hogy egyszer régen nem kelletem neki nem zaklatnám többet.(Igaz én nem vagyok az a nyomulós fajta) 19F
2017. nov. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!