Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki tud segíteni nem értem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud segíteni nem értem a fiút?

Figyelt kérdés

Most ismertem meg egy fiút,első perctől szimpi volt Facebookon beszélgettünk,másnap már találkoztunk.Hamar egy hullámhosszon voltunk,sokat beszélgettünk volt téma szimpi volt élőben is.Elkoszontunk,másnap megint találkoztunk mert találkozni akart ugyanúgy elvoltunk,viszont már jobban közeledett hozzám.En ugyan engedtem neki pedig nem kellett volna meg mert korai persze ezt nem mondtam neki..mert jó volt abban a helyzetben es akkor.

Nem volt semmi komoly olelgetett,simogatott(nem olyan helyeken,a hajamat pl,megpuszilta a homlokom stb),de ennyi.

Fura volt,mert beszélt nekem más lányokról is,a múltjáról is,nagy szoknya pecér,és sok egy éjszakás kalandja volt de komoly egy se.Nekrm meg még barátom se volt és ez így fura..

Aznap este nem írtam vissza neki gondolkoztam,nem akarom hogy azthidje könnyen kapható vagyok,mellesleg oké,elvagyunk,sok a közös,egy hullámhosszon vagyunk de nem vagyok belé szerelmes kicsit sem,mondjuk két nap után érdekes lenne..de tuti hogy jó kapcsolatunk lesz mint baráti.

Ezt még aznap nem kozolltem vele,először leírtam neki hogy kicsit máshogy jön le a közeledése írta hogy megerti és h nem akar megbántani de nem szerelmes viszont fontos lettem neki

És a vicc,hogy ezt is ugyanúgy gondoltuk tök simán ment,így végül a barátságon döntöttünk.

Aztán én úgy éreztem neki ez csak egy kibujo,és lehet kiakart használni és nem kellek neki sehogyse barátként se mert csak egy dologra megy,de ma írt és érdeklődött irántam.

Mit gondoltok?Ilyen még sosem volt velem hogy valakivel ilyen sok közös van bennünk,nem szeretjük egymást de hiszem hogy jól kifogunk jönni.

Szerintetek ez egy jó barátság kezdete,vagy komolyabbra is fordulhat később

Ő mit gondolhat ,talán azt amit én?

Ti mit gondoltok erről

Tényleg fontos lehetek neki akárcsak mint barát?


2017. nov. 3. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Erre sok válasz van, de leírom a pozitívat, a biztosabbat, ha érdeklődik feléd, tetszel neki. És egy erős kötődés, idővel fog kialakulni, próbáld meg kérdező. Hívd el találkozni, szép helyekre. 16/F Privátba még tudok tanácsot adni +-ba.
2017. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!