Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha még mindig rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha még mindig rá gondolok?

Figyelt kérdés
Majdnem 1 évig voltam eggyüt az exemmel már több mint két hónapja nem beszélünk mert ő szerinte kihült a kapcsolat pedig én mindig próbáltam mindent megtenni érte.. Mit tegyek hogy elfelejtsem?
2017. okt. 30. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Keress olyan dolgokat amit szeretsz, legyél a barátaiddal, törődj magaddal.

Élj egy picit magadnak, úgy ahogy neked tetszik. :)

2017. okt. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Rubina07 ***** válasza:

Hát először is tisztázd magadban az érzéseidet. Ha már tisztázva vannak úgy sokkal könnyebb a továbblépés.

Majd próbálj ki olyan dolgokat, amiket vele nem tudtál.

Vagy fordíts magadra több időt. Olvass, túrázz. Jöjj rá, hogy mi az ami felold. Találkozz a barátaiddal, meg ilyenek :D

2017. nov. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Na most pontosan ilyen helyzetben vagyon én is. :c

Először is fontos, hogy letisztázd magadban az érzéseidet, de ne hazudj magadnak. Fontos, hogy tudd tovább kell lépned, mert ez már nem fog működni. Figyelemelterelésképpen meg csinálj magadnak programokat, akár barátaiddal vagy szüleiddel. Fordíts magadra több időt, de ne legyél egyedül, mert az ilyenkor nem valami jó döntés, csak belegabalyodnál a gondolataidba. Pluszban még azt is hozzátenném, hogy az a szó beszéd, hogy "csak egy új szerelem tudja elfelejtetni a régit" ez egy hülyeség. Addig ne kezdj bele új kapcsolatba, amíg nem vagy biztos magadban. Felesleges fájdalmat okozni másnak ami fájdalmaink elfelejtésének céljából.

2017. nov. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!