Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mit tegyek? (BŐVEBBEN...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tegyek? (BŐVEBBEN LENT)

Figyelt kérdés
Tetszik 2 lány,egyik az osztálytársam,másik pedig régebbről ismert barátnôm.Az a helyzet,én is lány vagyok.Leszbikus.Félek nekik elmondani.Az osztálytársam nem annyira közeli barátom,de jóban vagyunk.A másik lánnyal egész jóban vagyunk,de félek hogy megharagszik:(

2017. okt. 30. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Leszbikusként gondolom nehezebb párt találni, hiszen kevesebb a leszbikus, mint a hetero... (bár én nem tudom, hetero vagyok :D)

Talán elmondhatnád nekik, mindig az őszinteség a legjobb, de azért valljuk be elég kicsi az esélye hogy valamelyik kettőjük közül szintén pont az... De reménykedni mindig lehet! Illetve ha kerek perec visszautasítás kapsz, akkor legalább nem fogsz annyit rágódni rajta, és fel tudod dolgozni.

Nagyon remélem, hogy ilyenért nem haragszanak meg. Nem lenne szép dolog. Bár nem azt mondom, én is furán néznék, ha valamelyik barátnőm kijelentené, hogy tetszem neki... De nem hibáztatnám, tudom, hogy nem tehet róla az ember, ki tetszik neki és ki nem.

2017. okt. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!