Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyenkor mit lehet tenni?...

Ilyenkor mit lehet tenni? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Van a szomszédunkban egy srác aki már 2-3 éve furán viselkedik (most 15 éves), már rájöttem, hogy állatokat öl meg poénból (egereket), szóltam is neki, hogy hagyja abba és ne dobálja ki a közös szemetesbe lent a lépcsőházba mert a hús bomlik és büdös lesz, erre agresszíven az volt a válasza, hogy csak ne szóljak bele. A minap mikor sétáltatta a kutyáját (nem tudom azt miért nem teszi el láb alól) elkezdte lökdösni és ütögetni a húgát, akkor is a szemem láttára, mondom neki nem gondolod, hogy ez kicsit modortalan, hogy bántalmazod a testvéredet a szemem láttára? Mi van ha feljelentelek? Ekkor a testvére elkezdett sírni ő meg azt mondta, hogy ha nem megyek el engem is megver, utána odamentem adtam neki egy pofont és belerúgtam a kutyájába. Azóta folyamatosan hangosan szid (alattunk lakik és hallom ahogy üvölt), ilyenkor mit lehet csinálni? Szólni a közös képviselőnek?

Anyáéknak nem akarok szólni, mert így is van elég gondjuk.

17/f


2017. febr. 25. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szólj valaki felnőttnek, a közös képviselő is jó, vagy az ő szülei esetleg? És légyszi ne rugdoss kutyákat.
2017. febr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy nem kellett volna,de nem vitte az utamból, arra is gondoltam, hogy egyszer ha otthon lesz egyedül,bemegyek, lekötözöm és elbeszélgetek vele arról, hogy milyen dolog ha olyan állatokat és embereket bánt akik védtelenebbek,gyengébbek nála.
2017. febr. 25. 21:49
 3/7 A kérdező kommentje:
Pontosabban nem is bele rúgtam, hanem eltoltam a lábammal, csak így gyorsan, de nem rúgtam meg, tudom hogy attól nagyobb baja is lehet, a srác viszont megérdemelte azt az ütést.
2017. febr. 25. 21:50
 4/7 anonim ***** válasza:

De te belerúgsz a kutyájába. Mert ütögeti a húgát... Elég lett volna annyit mondanod, hogy:

"Szegény drága húgod nem ártott neked semmit. Nem bántott téged, és az, hogy te bántod őt, legalább olyan rossz neki, mint amikor téged bántottak ok nélkül."


De ehelyett te megpofozod, és belerúgsz a kutyájába? Hát nem csoda, hogy szid. Jobban vissza kellett volna fognod magad.

2017. febr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha nem teszem lehet ő támad rám, ezt mérlegelve döntöttem a cselekedetem mellett...
2017. febr. 25. 22:05
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha amúgy is egereket öl, nem hiszem, hogy annyira érdekelte a kutyás incidens, az bántotta hogy megláttam amit a húgával csinált.
2017. febr. 25. 22:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Szólj csak szépen az anyádéknak vagy valaki felnőttnek aki hatással lessz rá.. Nem normális, hogy ennyi évesen valaki kitér magából, ezért oda kell rá figyellni mert későbbiekben elfog fajullni !


Szólj az anyádéknak, estleg az ő szüleinek vagy akikkel él, hogy minimum úgy csinállja a dolgait, hogy az mások ra ne hasson ki ! Sok sikert :)

2017. febr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!