Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan koptassam le a csajt? 15/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassam le a csajt? 15/F

Figyelt kérdés
Egyik évfolyam társam nyomul, nekem nem kell mivel nem rég lett vége a "kapcsolatomnak" meg amúgy is nem egy szépség.. Most mondjátok h adjak esélyt, belső értékek stb..DE! Roma származású, cigizik, piál, minden 3.szava az hogy dikk ( mai napig nem tudom elképzelni hogy vették fel ezt a gimibe) káromkodik, sokszor látom edzes után hazajövet (este kilenc óra körül) hogy piál a többi szutyok haverjával az Tesco előtt 😂😂. Valljuk be, rasszista vagyok egy picit.. ami nem azt jelenti h gyűlöletet érzek, nem hiába szerelmes velem a lány. Hanem csak simán köszönő viszonyban maradok cigányokkal, de se haversag semmi nem kell tőlük . Múltkor elhivott pizzázni, lemondtam, azután moziba .. azt is lemondtam. Törölni kellet a kommentje fbn, hiába nem is válaszolok, akkor is állandóan írogat. Segítsetek!
2017. okt. 30. 15:35
 1/4 anonim válasza:
Egyszerűen: normálisan írd le neki, hogy most nem vágysz kapcsolatra.
2017. okt. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nem akarsz vele kapcsolatot. Neked a pia, cigi, káromkodás taszító dolgok.
2017. okt. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Meg tiltsd le facebookon ha zavar

az hogy folyton irogat neked.

2017. okt. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen tiltsd le csak nem tudom lehet az apuci utána menne hozzád mert nem jársz a lányával!!:DD Kezdj el edzeni!! Hátha:D Nem, viccet félretéve tényleg mond meg neki h nem vagy felkészülve egy kapcsolatra és h hagyjon békén (ha nagyon kemény vagy akkor mond neki)!! :DD
2018. aug. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!