Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy koptassam le a csajt? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptassam le a csajt? És hogy jöjjek össze a másikkal?

Figyelt kérdés

Van egy lány pár hónapja ismerem, de teljesen beleszerettem. Párszor kavartunk, de összetörte a szívem, ennek ellenére szeretem. Folyamatosan bunkózik velem és nagyon sok helyzetben mintha " kihasználna". Teljesen kivagyok tőle.

Viszont van egy másik lány, aki szeret engem. Hihetetlenül kedves, aranyos, vicces, és első pillanattól kezdve önmagam tudok lenni mellette, viszont mikor beszélgetünk, akkor valahogy élvezem h ennyire szeret, és mindig olyan dolgokat mondok neki, hogy lássam h neki rossz, mert ettől nől az önbizalmam. Ezt nagyon sokáig tűrte, mert tudom, hogy bármennyire is megbántom, mindig mellettem fog állni. Félek hha a másik csaj megtudná h van mellettem egy ilyen ember, akkor örökre elvágom magam nála. Próbálok feltünően bunkózni vele, és mostanában már nem keresi a társaságom, de látom rajta h szomorú ez miatt. De valahogy végleg el kéne tüntetni, mert még nagyon bekavarhat. Az egyetln baj, hogy a barátaim nagyon szeretik őt, és tuti ellenem fordulnának ha kicsinálám a csajt. Meg egy picit sajnálom is, mert ő volt az aki mindig mellettem állt mikor baj volt, és az akkor jól esett, de nekem a másik a legfontosabb most, és valahogy össze kellene szednem. De folyton elutasít, úgyhogy nehéz.

Mit tanácsoltok?


22/F


2014. szept. 5. 23:07
 1/5 Tréfarépa ***** válasza:
Én azt mondom, hogy legyél önző .... csak azt az utat vidd végig amit te szeretnél ... a barátaid, ha barátaid, akkor megértik, ha nem akkor felejtsd el őket is. 30F
2014. szept. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én annak a csajnak megmondanám, hogy "Figyelj, bicsi de köztünk nem lesz semmi mert én valaki mást szeretek, de ettől remélem még maradhatunk barátok, mert mint személyt tényleg kedvellek.", és el van intézve. A csaj veszi remélhetőleg a lapot, uriember voltál, a barátaidnak kifogása így nem is lehet, és koncentrálhatsz a másik csajra.

Vele kapcsokatban annyit mondok ne kajtats utána, ne mindig te kezdeményezz, hadd hogy ő lépjen, de azért küldj neki jeleket, hogy azért még bejön neked, pl kacsintás, szemezés, félmosoly, hosszabb ölelések és ha ezeket viszonozni kezdi akkor már félsiker.

Remélem tudtam kicsit segíteni.

2014. szept. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

*kapcsolatban

*hagyd

2014. szept. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ne legyél egy gerinctelen paraszt...

Nem kell bunkózni a másikkal, így egy alkalom helyett számtalanszor összetöröd, legyen benned annyi, hogy őszintén beszélsz.

Amúgy az is jó megoldás, ha közlöd, hogy a kicsiny kis egódat azzal tudod növelni, hogy másoknak okozol fájdalmat, nincs olyan nő aki ezek után is akarna tőled valamit.

2014. szept. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy ez kamu.
2014. szept. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!