Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Összejövés után mikor időszerű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejövés után mikor időszerű a csók?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy amiután összejösztök egy emberrel mikor lehet első csók szerintetek? Ill leírhatjátok azt is, hogy nektek mennyi idővel az összejövés után volt első csók egy személlyel. Vagy éppen összejövés előtt. (Már akinek volt)

Eddig egy barátom volt egy éve kb de vele nem csókolóztam mert nem éreztem úgy hogy szeretném, aztán nem is tartott sokáig a kapcsolat. Most pedig ott vagyok hogy már egy hajszál vàlaszt el attól hogy összejöjjek a kiszemeltemmel és nagyon megszerettem már az ismerkedés ideje alatt, és szeretném ha majd megcsókolna.

Vàrom a válaszokat:D

15/l



2017. okt. 28. 07:27
 1/6 anonim válasza:
Szeeintem annyira nem kell el sietni a dolgot ha nem akarod .Ha meg szeretned hogy meg csokoljon akkor utalj ra.
2017. okt. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szeretném..de hogyan utaljak rá?
2017. okt. 28. 11:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézegess a szájára ha beszéltek, légy kedves, aranyos és csak legyél természetes :)

Ha ő is úgy gondolkozik ahogy te akkor nem kell sokáig várnod

2017. okt. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Smárold már le! Miért olyan különleges ha ő kezdi? Vagy legalább húzd magadhoz és bámuld a szájá!
2017. okt. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi a barátnőmmel az első csóktól számítjuk a kapcsolatunkat. Mégis milyen kapcsolat az ahol hetekig/hónapokig nem csókolóznak?

Egyébként ha a srác nem lépne, az sem gáz, ha te kezdeményezel.

18/F

2017. okt. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is az első csókkal jöttünk össze, mint az előző válaszoló. Én mindig is így akartam, nem az a "-járunk? -igen!" kategóriával mert az olyan mintha valami szerződést kötnél a másikkal. De egy csók már a komolyabb érzés és szándék kifejezése.
2017. nov. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!