Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kinek mi az ideálja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi az ideálja?

Figyelt kérdés
2017. okt. 27. 21:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

nem nagyon van konkrét ideálom, de a barátomból kiindulva...

barna (vagy inkább zöldes barna?) szemek, sötétebb (vagy akár valami színes) haj. a hajakért élek-halok, főleg amikor oldalt rövidebb, vagy na, értitek. mint a mai srácok többségének (nem a páwásra gondolok). :D nálam magasabb (szóval minimum 176 körül, de inkább 178-180), testalkat szinte mindegy, de nem bot/ne folyik el. (előbbi mert én sem vagyok vékony, utóbbi meg azért, mert én sem vagyok annyira kövér szerintem.:D) kellemes illat, jó öltözködés.

lehet vele hülyéskedni, nem csak a szerelmem, de egyben jó haverom is. picit féltékeny. NAGYON FONTOS: hűséges. de tényleg, nekem ez egy kapcsolat alapja. hosszabb távon szerintem még azt sem tudnám elviselni, ha más lányokkal is beszélgetne (nem osztálytársakra meg hasonlókra gondolok). :/ saját véleménye van mindenről. okos, (valamilyen szinten) művelt is. helyesírás! (nem azt mondom, hogy mindig tökéletesen ír, de tudja az alapokat.) talpraesett, picit vezető típus is, mert én meg ennek pont az ellentéte vagyok, így "kiegészítjük" egymást.:D animés és/vagy gamer, esetleg metálos/rocker. velük jól ki szoktam jönni, meg ugye ezekből könnyen lehet közös témát felhozni...:D btw, téma. sokat beszél, a semmiből is tud témát kreálni.

szeret engem és ezt érzem is. akkor is, amikor minden rendben van, akkor is, amikor veszekedünk. négy fal között, kettesben előjön a "perverz énje" is, mer kezdeményezni ilyen téren (is), de figyelembe veszi azt is, hogy nekem mi a jó.

te jó ég, valójában méég rengeteget tudnék írni...:D

2017. okt. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Vörös vagy szőke haj, zöld szem, vagy kék szem, magas, aranyos, kedves, őszinte, megbízható, lojális, türelmes, nyílt gondolkodású.
2017. okt. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nincs ideálom. Ha lenne, azt kergetném és sosem találnám meg. Vannak dolgok amik tetszenek egy fiún pl a sötét haj-kék szem párosítás, de egy barna szemű fiú is tetszhet. Az összképen múlik. Annyi elvárásom van belsőre, hogy legyen intelligens, hűséges, őszinte.
2017. nov. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!