Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha egy srác bevallja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy srác bevallja nektek, hogy te vagy az ideálja, akkor mit tennétek?

Figyelt kérdés
Készülök valakinek ezt bevallani, de nem tudom, hogyan mondhatnám el, illetve kerteljek-e előtte, vagy ne? A lányba nem vagyok szerelmes, illetve csak a testébe. Ha létezik ilyen egyáltalán :D
2016. jún. 26. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
hát én nem igazán tudom átérezni ezt az ideált mert nekem iylen nincs, kb azt mondanám hogy ok és ennyi ha én nem érzek az illető iránt semmit. De gondolom bóknak venném, bár az nagyobb bók ha a személyiségemre mondaná ugyanezt:)
2016. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát de kit érdekel???
2016. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem tennék,nem te lennél az első és nem is az utolsó,aki egy lánynak ezt mondja :D Attól nem lesz semmi,ha azt mondod neki,hogy "figyi már te vagy az ideálom" nem fog összejönni veled,meg normál esetben rád ugrani sem fog :D
2016. jún. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!