Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Egy kis statisztika...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy kis statisztika kutatás! Lhetnék e valakinek az ideálja?

Figyelt kérdés

Barna halyú 165cm magas cingár jó humoru, cingár 14/F

Viszonylag normális :D Jo humorú? A legrosszabb tulajdonságom az hogy alacsony vagyok és emellé néha még ovis (viselkedésű) :)



2016. jún. 9. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Halyúúúúú áááh kiégett a szemem, bocsi:D Ezen kívül nincs veled gond, bár én némileg idősebb vagyok, meg nem mondtál túl sok mindent...
2016. jún. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Duplán cingár emberek nem tetszenek
2016. jún. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Én utálom a barna haLYúakat.
2016. jún. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Helyesírás hiánya, ovis viselkedés. Ez max egy oviban nyerő stílus. Ott a magasságoddal sem lehet senkinek gondja.
2016. jún. 10. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval magas vagy és alacsony egyszerre?
2016. jún. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ugye tudod, hogy ez így nem lesz reprezentatív statisztika, ugyanis túl szűk a mintavételi réteg. Másfelől a személyleírásod magadról is hagy némi kivetnivalót.. ez így "cingár" lesz...
2016. jún. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja. ennyibol leirva siman lehetnel idealom.az ovis viselkedes az ram is vonatkozik remelem egyszer kinovom :D 13/l
2017. máj. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!