Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tartalmasabb tanácsok önbizalo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartalmasabb tanácsok önbizalomhiányra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, hogy sok olyan kérdés kerül ide ki, hogy hogyan küzdjük le az önbizalmunkat, ha egy lánnyal akarunk beszélni. Viszont szinte az összes válsz olyan, hogy "nem veszíthetsz vele semmit", és "próbáld meg, nem nehéz". Én szeretnék kicsit konkrétabb választ kapni ennél.


2017. okt. 26. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, nekem nincs önbizalmam.

És miért? Mert nem vagyok megelégedve magammal.

Csúnya volt a fogam, pattanásos a bőröm.

Az előbbin dolgozok, az utóbbi múldogál az idővel.

De már ennyitől is jobban érzem magam!!!

Fogyni is szeretnék, és a személyiségemen, stílusomon is változtatni.

Ha ez mind sikerülne is, akkor sem garantált, hogy nem leszek önbizalomhiányos, de egy próbát megér.


Szóval keresd meg az okot. Változtasd meg vagy fogadd el.

Szerintem ez lehet a kulcs. :))

2017. okt. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Wow... köszi!
2017. okt. 26. 19:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem annyi lenne a tanácsom, hogy vezesd magadban vissza, hogy miből ered az önbizalomhiányod. Mi miatt nem vagy magabiztos? Ha ez megvan, akkor változtass azokon a dolgokon, amik gátolnak. Peace!
2017. okt. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedj a nihilizmussal, és nem lesz ilyen gondod.
2017. okt. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!