Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kétségbe vagyok esve. Tanácsok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbe vagyok esve. Tanácsok?

Figyelt kérdés
Van egy srác.Biztos vagyok benne,hogy tetszem neki.. Idén végez,de még nem lépett.. Létezik,hogy valaki 18 évesen is félénk legyen? Rendesen elbeszélget a lány osztálytársaival,de amikor engem meglát,akkor meg annyira néz,hogy az már feltünő,zavarban van. Miért nem ir rám fb-on? Bejelöltem..De ennyi.. Folyton rá gondolok.Rendesen érzem a kémiát köztünk! A barátnőmet is beavattam a dologba,és ő azt mondta,hogy 100% ,hogy bejövök neki..
2017. febr. 19. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán mert utálja a neten kezdődő párbeszédeket mint ÉN és megannyi sok ember.

Igen lehet félénk.

Majd biztos lesz valami, merj lépni, értékelni fogja.

L

2017. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A leggázabb ha a lány kezdeményez. Majd találsz valakit,aki tart annyira,hogy kezdeményezzen,ha már férfi.
2017. febr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te nem tudsz írni, muszáj rá várni? Egy "szia" még nem kezdeményezés.
2017. febr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2-talán nagyobb hülyeséget nem is mondhattál volna,inkább ne is írtál volna. Sajnálom ha megragadtál a kőkorszakban,de a 21.században már teljesen elfogadott a női kezdeményezés. Szerintem tök oké hogy ha odamenne beszélgetni. Próbálj meg egy társaságban lenni vele. Ha elmennek péntek este valahova,menj te is oda. És mind ismerjük az esték kimenetelét,minden megeshet. :) Szóval szerintem bátran lépj,mert ugyanígy jöttem össze a párommal. És már több mint 3 éve vagyunk együtt. :)

19\L

2017. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4: Ha hozzám jönne oda a lány ismerkedni, akivel kölcsönösen bejövunk egymásnak,elég tökeltlennek érezném magam. Milyen dolog,hogy a csaj megy oda a pasihoz?

Legyen már a lányokban ennyi büszkeség. Különben is ki ez srác,hogy kihagyhatatlan? Ha nem lesz semmi,akkor nem,nem dől össze a világ.

2017. febr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!