Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ugye nem csak én vágyok már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem csak én vágyok már egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Olyan rossz, hogy mindenkinek összejött. Tudom van még időm, meg majd akkor fog összejönni, mikor nem is számítok rá. De annyira hiányzik már vki. Ti is így vagytok? Kor, nem?

16L


2017. okt. 22. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Eléggé 17f
2017. okt. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16 évesen ez teljesen normális, hogy így érzel, én is így voltam vele, de tényleg igaz az, hogy akkor fog megtalálni a szerelem amikor nem is számítasz rá! ;) (19L)
2017. okt. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

igen én is így érzek

17/f

2017. okt. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyet kell értenem a 2.-es válaszolóval. Én is vártam sokat ugyan így éreztem mint te aztán teljesen magától jött az egész ne erőltesd jönni fog. :)
2017. okt. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is így érzek.

15L

2017. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

16 évesen nem vagy elkesve sehonnét, sőt késöbb a fiúk számára sokkal vonzóbb, hogyha pl a 20 éved alatt volt 1 barátod, mintha 5 lett volna, hidd el ;)

Én azt javaslom, hogy várj amíg megtalálod a megfelelő társat, és ne jöjj össze valakivel csak azért mert kell valaki, hogy 1-2 hónap után vége is legyen :)

2017. okt. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. De én senkinek sem fogok kelleni :/ szóval már megszoktam a magányt.


18/L

2017. okt. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom, nem akarom siettetni a dolgokat, tudom, hogy mikor itt az ideje akkor lesz. És az a veszély nem fenyeget, hogy csak azért hogy legyen bárkivel összejövök, lehetett volna már eddig is, de semmi érzés nem volt irántam jónéhányuk iránt. Nem az a típus vagyok aki elmegy bulizni és ott mindenkivel elkezd kavarni. Sőt igazából ha jobban belegondolok irtózok a szórakozóhelyektől.... amúgy ez olyan megnyugtató, hogy nem csak én vagyok így.
2017. okt. 22. 17:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!