Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek segítsek a lánynak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek segítsek a lánynak?

Figyelt kérdés
Van egy 14 éves lány, akinek tetszik az egyik haverom, de nem meri neki elmondani. Az egyik felem segítene neki, de a másik meg azt mondja, hogy nem az én dolgom... Szerintetek?

2017. okt. 17. 18:55
 1/5 A kérdező kommentje:
A srác amúgy 16 éves.
2017. okt. 17. 18:58
 2/5 Anna0728 ***** válasza:
100%
Ehhe ugyanez van velem is. Csak é vagyok a csaj. A srácnálam tegna jelentette ki hogy tudja hogy bejön nekem, pedig nem mondtam semmit.
2017. okt. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem segíthetsz, ha vágysz segíteni; szerintem én segítenék. Elmondanám. Hátha összejönnek, életük végéig együtt maradnak, és még a barátod is hálás lesz érte. Hadd próbálják meg, adj a félénk csajszinak egy esélyt, egy kis löketet, ha csak ennyit mondasz el a barátodnak, hogy ő amúgy tetszik annak az adott lánynak, szerintem még semmi rossz nem sül ki belőle, nem teszel vele semmi rosszat; szerintem ez tele van jó szándékkal. Jó szándékkal jót tenni az jó.
2017. okt. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem inkább először is a lányt támogasd, próbálj neki segíteni, tippeket adni. Nem hiszem, hogy örülne, vagy jól esne neki, ha egyszer csak kiderülne, hogy valaki elmondta a kiszemeltjének, hogy szereti. Igazán kellemetlen tud lenni + az még elég rosszul is eshet szegény lánynak, ha ráadásnak még elkezdik piszkálni is, vagy valami hasonló.
2017. okt. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. okt. 18. 05:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!