Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan segítsek ennek a lánynak?

Hogyan segítsek ennek a lánynak?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt a neten, nagyon szimpatikus. Viszont nagyon sok sérelem érte az életben, amiről nem igazán beszél még. Gondolom nem bízik még bennem, hisz nem rég óta ismer. Öngyilkosságra való hajlamai vannak, szokta mondani,hogy jó lenne meghalni és hogy ő nem ér semmit. Sajnos részben a szülei miatt gondolja ezt. De túl sok mindent nem tudok róla...

Hogyan segítsek neki? Hogyan kerüljek hozzá közelebb? Nagyon zárkózott és nem hagyja magát megismerni. Tanácsokat szeretnék, hogy hogyan viszonyuljak hozzá?! 19 éves


2015. febr. 2. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

én is ilyen lány vagyok.

szeretek mindenről dumálni-de csak egy-két embernek tudok megnyílni igazán.

azzal segithetsz, ha mindig meghallgatod. idő kell.

2015. febr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az, ha ki tudja adni magából a bánatát (ha úgy tetszik: panaszkodik), az jó, mert önmaga feszültsége azzal is csökken.

Ne erőltess semmit, amit akar, majd elmond.

Amit tehetsz, az, hogy valódi barátként viselkedsz, és érezteted vele, hogy van, akinek fontos, és értékes ember.

2015. febr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!