Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan segítsek a lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek a lánynak, hogy ne aggódjon azért, mert hízott?

Figyelt kérdés

Olyan lánnyal találkozgatok, aki elég sokat hízott az utóbbi időben, és ez nagyon zavarja, szégyelli.

Szerintem a régi és a mostani alakkal is nagyon csinos, felőlem egyáltalán nem kellene fogyóznia, de ha szeretne, tegye.

Nem tudom, mi esik ilyenkor a legjobban. Hogyan reagáljak a témára, hogy azt érezze, lehet bármilyen, akkor is szép?

27/F


2015. szept. 8. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
ha szégyellné és zavarná tenne ellene. Te meg benyeled ezt a gagyi 5 ft promos szöveget xddDD már le is vagy dobozolva :DD kisfiú vagy te még, nem férfi ^^
2015. szept. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbáld kicsalogatni a kislányt az odujából..no meg az őszinteség, és szavahihetőség sokat szokott segíteni.
2015. szept. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"ha szégyellné és zavarná tenne ellene. "


Csodálom hogy a "nagy" "okosságodtól" még nem robbantál fel:D


Betegségről(akár fizikai, akár lelki) még nem hallottál ugye? akkor informálódj, hogy az az "okos" fejed némi értelmet is kapjon.

2015. szept. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
persze persze itthon minden nő betegségtől kövér! még véletlenül se attól hogy lusta meg zabál egész nap?! heee? mond neki hogy segítesz neki járjatok sportolni futás kerékpár vagy crossfitt
2015. szept. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez esne jól egy ilyen szituban, ha a nyavajgásaimra ezt mondaná a pasi:

- Gyere, elmegyek veled futni/lovagolni/bringázni... (azt a sportot mondd, amit szeret). Segítek, ha szeretnéd, de nekem így is gyönyörű vagy.

Megjegyzés: túlzásba sem szabad vinni a dicséretet, mert elhisszük, és akkor nem akarunk tenni ellene. Meg kell találni a megfelelő egyensúlyt a dicséret, és a "b_a_szogatás" között (pl.: én is látom, hogy felszaladt pár kiló, de nekem így is gyönyörű vagy)

29N

2015. szept. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

4 Szegénységről hallottál már? amikor az emberek kenyérrel pótolják azt amit nem tudnak megvenni?


Szóval, némi értelem nem ártana nektek:D

2015. szept. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nos, erre megfelelő válasz nem adható, hiszen a lányt nem ismerjük és minden lány/ nő más. Az én párom nem sportolt velem, de finoman biztatott hogy neki nem számít a súlyom, nem azért szeret. Illetve a "nekem igy is kivánatos és szexi vagy" mondatok is jól estek. Természetesen azért tettem ellene hogy ne legyek akkora darab amekkora voltam. ÉS a kedves kommentelőnek aki a zabálásra hivatkozik, nem nem zabáltam a fogamzásgátló okozott zavart.
2015. szept. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy:"Régebben is csinos voltál, de így, hogy híztál egy kicsit, többet lehet rajtad szeretgetni." :)

És az is jó ötlet, hogy hívd el közös mozgásra.

26N

2015. szept. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha felkerül a téma, akkor egyszerűen megmondhatod neki, hogy te így is úgy is gyönyörűnek tartod és nem érdekel, hogy hány kiló. Mást nem nagyon tudsz tenni, mint hogy dicséred, mert kell a pozitív megerősítés. Az itteni bunkókkal meg ne foglalkozz, legalább több lány jut a normális férfiaknak.
2015. szept. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!