Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » SEGÍTSÉG GYORSAANN!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG GYORSAANN!?

Figyelt kérdés

Nos röviden..

Van egy fiú aki a legjobb barátom és az osztálytársam is egyben. Elég különleges a kapcsolatunk mert nem egy közvetlen ember és senkit nem szokott megölelni vagy megfogni. Az a helyzet hogy évnyitóra mentem éppen és találkoztunk a legjobb barimmal(csaj) és úgy mentünk ketten évnyitóra. Azelőtt soha nem tetszett a fiú de mikor megláttan évnyitón azt hittem elájulok.. valahogy ag érzéseim kitörtek és sírva nevettem mikor messziről közeledtem felé.. azóta tetszik.. Szinte minden szünetben vele vagyok és egyre jobban szeretem.. A barátaim azt mondják hogy mondjam meg neki de félek hogyha visszautasít akkor oda a barátságunk.. Mit tehetnék?:((( 13/L


(Nem kérek olyanokat hogy ilyen fiatalon nem tudom mi az a szerelem meg hogy ti még csak kirakóztatok)



2017. okt. 14. 16:39
 1/8 A kérdező kommentje:
És lehet hogy én is tetszem neki mert béha megfogja egy pillanatra a derekamat vagy csak egy adott órán összemosolyodunk.<3
2017. okt. 14. 16:41
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Erre kell a gyors segítség? Rohantam a konyhából ide, de csak ezt találtam. Majd két hét múlva válaszolok.
2017. okt. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Ha gyors segítségre vársz, akkor menj a sürgősségire, de gyorsan!
2017. okt. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ha már azt érzed szereted, akkor a barátságotoknak már amúgy is vége. Ha összejön valakivel úgyse fogsz tudni már rá úgy nézni, mint előtte, te pedig minél tovább vársz annál rosszabbul fogod magad érezni. Szóval lépj, ne várj.
2017. okt. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Teljesen igazad van csak nem merek lépni.. bem tudok a szemébe nézni ha ilyen téma van:(( egyszerűen kikészülök

2017. okt. 14. 17:54
 6/8 anonim válasza:
Hívd el valahova, hogy kettesben legyetek, aztán legyen egy hosszú ölelés, ami után egymás szemébe néztek. Ott, amikor egymásra néztek, tudni fogod, ő mit gondol rólad.
2017. okt. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy elmondtam neki de nem szeret:( koszi a válaszokat
2017. okt. 14. 20:17
 8/8 anonim ***** válasza:
rá kell hajtani
2017. okt. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!