Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most én ezt komolyan nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én ezt komolyan nem értem. Segítség!?

Figyelt kérdés

Van egy osztály társam aki nekem múlt évben tetszett csúnyán lepattintott, a jelleme az hogy minden lányt tapiz de úgy igazából nem perverz még mielött bárki azt gondolná! Szóval a nyáron ugye összetörtem úgy gondoltam már nem tetszik... erre páran valahogy meg bizonyosodtak róla hogy még mindig tetszik .Elindult az év most más milyen volt elkövettem azt a hibát hogy kicsit nyomultam rá így berágott bunkó volt de egy idő után megint az volt amilyen engem is fogdosott eltelt egy hónap... pár órán egymás mellet ülünk és azt csinálja hogy mindig simogatja a lábam de csak nekem meg ugye fogdos,sokszor látom engem néz és igen ilyenkor zavarba jövök és elpillantok kb. az egész osztály tudja de én nem mondta el senkinek, és szerintem ő is sejti ennek annyira nem örülök szerintem azért lehet néz mert figyel hogy mikor nézem vagy hogy mi a reakcióm é én ezt nem értem attól félek hogy megint meg bánt.... mit tegyek HELP KÉRLEKK

14L



2017. okt. 9. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Na jó, egy ilyen tapizos pasira fogalmam sincs miért vagy így rágerjedve, de nagyon gáz, hagyd már a fenébe, tök ciki a csávó, ennél azért biztos jobb csaj vagy, minthogy egy ilyennel foglalkozz.
2017. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mint egy ovis. Előbb bunkó aztán tapogat és néz.13-14-15 évesen már elég gáz viselkedés. Nem is értem miért foglalkozol vele.
2017. okt. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kisebbségi az illető? XD
2017. okt. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!