Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Manapság 10-ből hany fiút...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság 10-ből hany fiút tudok komolyan venni? (reszletezem)

Figyelt kérdés

Fontos, hogy legyen jövőképe és valami hobbija is.

Nem ismerkedni írom.

Csak érdekel.

Szeretem ha tud nyelvet beszélni, és tényleg tud is nemcsak kiabálja ezeket a swag meg egyéb szavakat.


17 vagyok most kezdek fiúkkal foglalkozni.

Fel akarok készülni, mert barátnőim szerint kemény menet lesz.

Várom a gondolatokat


2017. aug. 25. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Nááájn, akarom mondani 8 vagy az a 7? Nah mindegy nekem 8, de lehet hogy 9 ._. ÖSSZEAKASZ ZAVARNI!

AMúgy nem lehet megmondani krédező, van aki normális van aki nem, de ha megismersz egy srácot akkor egy időután biztos hogy kemény menet lesz :')

18f

2017. aug. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ahogy én nézem, manapság már így mennek a dolgok: Páva kisjányok(elvileg van valami a lábuk között is, ki tudja) felszedik az arra érdemes, naív, mutogatós, egyéjszakás lányokat, aztán csodálkoznak, hogy otthagyják őket. Valamint van a másik fele a fiúknak, akik nem igazán merik megszólítani a lányokat, kezdeményezni, mert nincs önbizalmuk.


Na. Lenne az arany középút. Abból kevés van:D

2017. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hol próbálkozol... Ha valami nagyon alja, igénytelen szórakozóhelyen, akkor az ott lévőknek nem lehet valami összetett jövőképe. Nyelvet mostanság legalább egyet mindenki tanul, azt hogy mennyire veszik komolyan, az más kérdés. Hobbija szinte mindenkinek van, ez nem nagy igény.



Az, hogy mennyi értelmes, komolyan vehető fiút találhatsz arra nem lehet számokkal válaszolni, mindenhol találhatsz szelfiszotyadékokat, meg értelmes, megtervezett jövővel rendelkező srácokat is.


Ha gimibe jársz, akkor könnyebb dolgod van, ha ott szeretnél valakit találni, oda több komolyan vehető fiú jár, bár egyre több a kivétel...


Remélem értékelhető lett a véleményem, még ha összeszedettlen is lett egy kicsit :)



16/F

2017. aug. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jézus Mária... kemény menet lesz?? Mióta kemény menet ismerkedni egy fiúval.. Az érettségo vizsga a kemény..Nem a pasizás..amúgy a pasizasra nem kell felkészülni....A barátnőid pic.át csinálnak belőled...
2017. aug. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

10/1 Talán.

Eleinte jópárszor olyan fiút fogsz választani, aki összefog törni, csak szexre kellesz neki, stb. De mivel olyan férfiasan viselkedik ezért őt választod.

Pár év múlva pedig rájössz, neked a személyiséged sokkal fontosabb, és normális fiúkat kezdesz keresni. De addigra már minden normális fiú talált magának valakit, és nekik te nem kellesz, mert a rosszfiúk miatt a személyiséged eltorzult rossz irányba.

2017. aug. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz nehez szerintem. Ram mind igazak amit irtal es tok atlagosnak tartom magam, szoval tuti konnyen talalsz majd az elvarasaidnak megfelelot.
2017. aug. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rossz jelek :D (kozhely kapitany tamad):

-no boyfriend no probelem feliratu ruhak

-eros szagok(nem tusfutdo)

-akarmilyen vonatkoztatasban is hasonlit JBre (ertem ezalatt: tipikus pava. Szerintem nem kell reszleteznem, ez a legjobb pelda. Nyalas kocsog :D)

-nem tud HEJESEN irni (az ekezetek hianya a telefon miatt is lehet, itt most a komolyabb dolgokra gondolok, j-ly ts-cs, stb stb)

Ezek az alapveto dolgok :D a tobbi csak a kapcsolat kialakitasa utan jatszik szerepet

2017. aug. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok, elfelejtettem befejezni. 10bol 2 ha szerencses van.

20/f

2017. aug. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!