Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Rettenetesen félek attól,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettenetesen félek attól, hogy elvesztem a barátom, ti is gondoltok erre sokszor?

Figyelt kérdés
Több, mint két éve vagyunk együtt, egy kisebb mosoly szünet volt, akkor is teljesen magam alatt voltam. Hálisten azóta is együtt vagyunk boldogan, minden okés köztünk, de néha ha megölel sírni tudnék... Ugyanis eszembe jut, hogy mi lenne velem nélküle. Mi lenne ha végleg elveszteném.. Úgy értem, hogy meghalna, soha többet nem tudnám átölelni, érezni az illatát, megcsókolni...néha mikor azt mondom neki, hogy szeretlek, elsírom magam, megkérdezi, hogy mi a baj, és csak annyit tudok mondani, hogy nem akarom elengedni. Tényleg mindent megtennék érte, de kezd bennem felmerülni, hogy beteges amit érzek, és feleslegesen vagyok ennyire érzékeny. Szerintetek is beteges vagyok?
2017. okt. 13. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy beteges. Csak kell egy kis idö amig az a "magam alatt voltam" dolgot elrendezed és.végleg lezárod magadban. Nemtudom mi az a dolog, de tuti amiatt érzel igy.
2017. okt. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. okt. 14. 07:11
 3/4 DollarDog ***** válasza:
Egyáltalán nem beteges! Túl kell magad ezen tenned hogy nem lehet mindig veled! Bíznod kell benne, hogy semmilyen áron nem hagyna el téged! Mivel több mint két éve együtt vagytok, és boldogok vagytok így az előző fel se merülhet! A megoldás egyszerű! Ne gondolkodj ezen hogy mi lesz ha meghal, az még nagyon nagyon messze van! Egyszerűen csak élvezzétek az egymással töltött időt!
2017. okt. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon aranyosak vagytok!
2017. okt. 14. 11:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!