Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Be jovok neki? szerintetek mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be jovok neki? szerintetek mi van most?

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki ram irt es beszelgetunk es kerdezoskodik felolem es mondta h beszeljunk eloben es beszeltunk is meg talalkoztunk az utcan es a baratjaval volt es mondta nekem hogy menjunk uljunk le egy padra es beszelgessunk meg ilyenek es aztan jottek a tobbi haverjai ...el kezdtek olyan fius dolgokrol beszelni h ki hany csajjal mit hogy csinal meg hogy voltak fent bulizni meg ilyenek meg h ki milyen jo csaj meg ilyenek meg h milywn csajokkal beszelgetnek es koztuk volt a fiu is es kicsit rosszul esett hogy elottem meg amugy is h mas csajjal is beszelget nekem ugy jott le es akkor szerintetek csak bolondit mert a baratai elott mondta h aranyos vagyok meg h beszelgetunk meg h vigyazzak magamra es irjak majd neki de azert meg is beszel meg par lannyal vagy nem tudom ...ha netan akarna velem kapcsolatot bele menjek...vagy inkabb ne mert nem erne meg....o nem kerdezte meg h szuz vagy meg mert az olyanok szoktak meg kerdezni akik lyukra jatszanak nem ....es o nem kerdezte meg ...nagyon jo lelku amugy csak nem csak velem beszel es nagyon baratsagos

meg erne vagy be jovok neki egyaltalan....



2017. okt. 12. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyelvtan tankönyv és munkafüzet duóval kéne barátkoznod.
2017. okt. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elnezest hogy nem tudok irni de meg nem szoktam at teljesen a magyar irasmodhoz 😔
2017. okt. 12. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!