Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csinaljak ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinaljak ha mindig na jo nem mindig de sűrűn elvörösödik a fejem amikor zavarba jovok szerintem nagyon gaz mert ha majd kesobb a baratom elhivrandizni es akkor is elvorosodom szerintetek mit csinaljak? Bocsi lentre akartam

Figyelt kérdés
2017. júl. 2. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt a "fej elvörösödést" elpirulásnak hívják. Teljesen normális, amikor az ember kényelmetlen szituációban érzi magát. A két legfontosabb dolog, amit tehetsz ilyenkor:


1.) Ne foglalkozz vele. Ha te nem foglalkozol vele, nem hívod fel rá más figyelmét sem. Például, ha el akarnád takarni az arcod, akkor felemelnéd a kezed, és ez figyelmet vonz.


2.) Tartsd észben, hogy NEM TE TEHETSZ RÓLA. Ha valaki van olyan bunkó, és beszól miatta, nyugodtan mondd meg ezt neki is.


Elpirulni természetes, és nem ciki, ha nem csinálsz belőle cirkuszt. Minden jót kívánok!

2017. júl. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet nagyon evel semmit se csinálni , max ha tényleg nagyon zavar használj alapozót, teljes fedésűt.
2017. júl. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy az elsőnek teljesen igaza van. Második voltam.
2017. júl. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz baj. Engem is zavart ez de a barátom szerint ez aranyos.
2017. júl. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! De van a legjobb baratnom dia es o mindig mondja hogy milyen piros vagyok es en ugy vissza szolnek neki csak nem szolok mert 1. O a legjobb baratnom 2.meg nagyon aranyos (csak akkor nem amikor ilyet mond)
2017. júl. 2. 21:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok és nekem nagyon sokszor alapból is piros az arcom :D Mint amikor elpirulnék, de vannak helyzetek amikor mégjobban "elvörösödök", láttam már pár lányt ugyanígy és nekem valahogy ez tetszett :D Tehát én még véletlenül se szólnék ezért senkinek semmit. :)
2017. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!