Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sziiasztok Egy két hete volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mr.Lüszi kérdése:

Sziiasztok Egy két hete volt egy kisebb veszekedés a baratommal es hat. Mostanra ez miadt nem igazan megy ez a bizalom felé a többi lennt.!?

Figyelt kérdés

Suli után hazaértem és elkezdtunk irni egymassal neten

Es hat el kellett mennem otthonrol aztan mire hazaertem regényeket irt meg ilyesmi nade nem is ez a lényeg hanem azt is megemlítette h "Már most is szakitottam bolna veled de nem teszem"

Es hat ez miadt az uzenete miadt nem nagyon tudok benne megbizni vagy nem is tudom mondta h bocsanat meg ilyenek csak hat nem tudom elfelejteni olyan konnyeden probaltam egy csomoszor elfelejteni ezt de nem ment es hat azota nem nagyon akarom mar megcsókolni se meg ilyesmi..mert hat megis felhozta ezt a szakitas temat nekem meg a fejembe se volt ez es hat elegge felek is hogy elveszitem

Szoval tudnatok segiteni velemenyt vagy valamit irjatok legyszi!?



2017. okt. 11. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Aki menni akar azt elkell engedni
2017. okt. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat ez igaz :) csak hogy irja hogy szeret meg ilyesmi es enis szeretem nagyon csak ez igy mar olyan mint regen volt es ez azota amiota felhozta ezt a temat
2017. okt. 11. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért akar szakítani?
2017. okt. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!